Sisuturundus

Lipomassaaž – mõnusalt uinutav, kuid samas kehale ääretult kasulik! 

LpgStudio klient, 25. oktoober 2018, 11:40
 Envato Elements
LPG protseduurid lubavad lahendada paljude naiste igapäevased mured – liigne tselluliit, ebatasane ja lõtvunud nahk, armid või hoopistükkis kahvatu jume. „Pole naist, kes ei oleks oma keha juures pärast neid protseduure muutusi märganud,“ kinnitab ka LpgStuudio endermoloog Liisi.

Kuigi mina, 30. eluaastale lähenev naine, LPG-st kuigi palju ei tea, otsustan seda katsetada sõbranna soovitusel. Valituks osutub LpgStuudio oma hea asukoha (Tallinna kesklinnas aadressil Lauteri 5), toredate töötajate ja teenuse kvaliteedi poolest. Juba protseduuri broneerimine on imelihtne – seda saab mugavalt teha arvutis ning ei pea telefonitoru otsas istuma ja samal ajal närviliselt märkmikku lappama.

Salongis ootab rõõmsalt endermoloog Liisi, kes teeb täna mulle kaks protseduuri: lipomassaaž ja Endermolift näohooldus.

Protseduuride ajaks tuleb mul panna selga valge kostüüm – tegemist on tervet keha katva sukapükse meenutava riietusega. Veel enne seda võtab Liisi minu kehamõõdud, et pärast kuuri lõppu saaks numbreid võrrelda. „Tihti on aga muutused näha juba silmaga – kui riided hakkavad suureks jääma,“ nendib ta.

Heidan heledates toonides ja maitsekalt sisustatud toas (massaaži)lauale pikali. Täpselt selle laua ees seinal ripub kaunis pilt ideaalselt vormis naisest – loodetavasti aitab lipomassaaž ka minul midagi sarnast saavutada!

Alternatiiv ilukirurgiale

Kõigepealt hakatakse minu selga spetsiaalse otsikuga masseerima. Tunne on naljakas – justkui keegi imeks tolmuimejaga mu kehalt tolmu. Liisi paneb südamele, et kui on valus, peaksin kohe märku andma. Tegelikult pole mul eriti valus, ainult üksikutes piirkondades (seal, kus on rohkem rasva ladestunud). Sel puhul saab Liisi kenasti masina tugevust vähendada.

„Kuigi korralikud tulemused ilmnevad alles pärast kümnendat korda, tajud ilmselt erinevust juba täna. Lipomassaaž kiirendab ainevahetust, lümfitööd ja vereringet. Kehas kinni olev vesi hakkab juba esimesel korral välja tulema,“ räägib Liisi. Samuti hoiatab ta, et kui õhtul peaks veidi iiveldama või pea valutama, on see normaalne. Parema tulemuse saamiseks tasub mul hoiduda (vähemalt samal päeval) alkoholi, kohvi ja tee joomisest, sest need viivad kehast vett välja.

Lipomassaaži on Eestis tehtud juba 25 aastat, kuid viimasel ajal on see eriti populaarseks muutunud. „Tihti jõuavad inimesed siia, kui otsivad ilukirurgiale alternatiive,“ toob Liisi näite. Peamine klientuur on 30-40ndates naised, aga leidub ka mehi (nende peamisteks probleemideks on rippuv kõht ja sangad).

Ühe kuuri ehk kümme protseduuri soovitab Liisi teha kuu jooksul (näiteks esimesed kuus korda kahe nädala jooksul), edaspidi külastada endermoloogi korra kuus. „Aga tavaliselt satutakse LPG-st sõltuvusse ja tullakse hea meelega tagasi,“ naerab Liisi.

Endermoloog masseerib keha ühelt poolt 25 minutit, seejärel keeran selili ja naudin järgmised 20 minutit esimese külje ja käte massaaži. Aeg lendab ja madal LPG masina heli mõjub niivõrd uinutavalt. Ärkan poolunelusest, kui Liisi teatab, et esimene protseduur sai läbi. Kui tunnistan, et uni hakkas peale tulema, tõdebLiisi naerdes: „Minu jaoks on kõige suurem kompliment, kui keegi suudab protseduuri ajal magama jääda. Järelikult tunneb ta ennast hästi.“

Näoprotseduur ühtlustab jumet

Kuna üldmassaaži ajal tegi mu kehal agaralt tööd vaakum –, mis kord tekitas tunde, et minu kohale maandub lennuk ja järgmisel hetkel olin justkui indiaani hõimude riitusel–, siis pelgan, et näohooldus saab olema valulik. Liisi lükkab mu arvamuse ümber, sest selgub, et näo jaoks on hoopis väiksemad ja õrnemad otsikud. Mööda nägu liigub õrn kõditamistunne, mis on pigem mõnus kui ebameeldiv.

„Hästi palju tullakse näohooldusesse enne tähtsaid sündmusi. See ühtlustab jumet, parandab nahaprobleeme, silub peenemaid kortse ja ebatasasusi – ning seda juba pärast esimest korda,“ selgitab Liisi.

Endermolift hooldus kestab 40 minutit, misjärel kreemitatakse nägu spetsiaalse kreemiga. Muide, neid (ülihästi lõhnavaid) kreeme saab osta ka koju kaasa.

Kõige lõpuks paneb Liisi südamele, et lipomassaažist parima tulemuse saamiseks peab toitumine olema korras ning ennast tuleb liigutada. „See ei tähenda, et viis korda nädalas peaks jõusaalis käima, piisab ka mõõdukast liigutamisest. Toitumine võiks aga olla tervislik ja poolfabrikaate on mõistlik vältida,“ toob ta välja.

Mis on esimese protseduuri tulemus?

Esimese asjana pärast protseduuri lõppu tunnen vajadust käia tualetis. Liisi kinnitab, et nii peabki olema, sest vesi tahab kehast välja minna. Õhtul õnneks mind peavalu ega iiveldus ei vaeva, pigem tunnen end pärast poolteist tundi kestnud hoolitsust hästi. Järgmisel päeval vaatab mulle peeglist vastu hoopis säravama ja rõõmsama jumega mina.

Tulevaste protseduuriga saab edasi minna aina paremaks!

Tekkis huvi? Vaata täpsemalt SIIT!

PÄEVATOIMETAJA

+372 666 2126
merle.luik@naisteleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 22 33
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee