Sina ise

IGATSED PIKAAJALIST SUHET? Need neli sodiaagimärki on parimaks valikuks! (2)

Naisteleht.ee, 1. november 2018, 13:34
 PantherMedia/Scanpix
Suhted ei ole kunagi lihtsad, sest meil kõigil tuleb elus ette perioode, mil oleme pingete küüsis. Tahame või ei, aga meie iseloomu ja käitumist mõjutab ka see, mil oleme sündinud. Kui usud sodiaagimärkide mõju, siis peaksid seda arvestama ka partnerit valides.

Relationship Rules toob välja neli sodiaagimärki, kes on kõige paremaks valikuks, kui igatsed just püsivat ja pikaajalist suhet.

Sõnn

Ta peab oma sõna, teda saab usaldada. Ta on olemas. Ta mõistab, et suhe vajab pidevat tööd. See pole lihtne, kuid ta on valmis pingutama.

Vähk

Vähk on empaatiline ja hoolib oma lähedastest. Ta on tundlik inimene, kes alati enne mõtleb, siis ütleb. Seda just sel põhjusel, et ta ei taha teistele haiget teha.

Neitsi

Ta märkab ja reageerib kiiresti, kui suhtes on midagi valesti. Neitsi teab, et suhtes on kaks osalist, mistõttu ei saa suhet parandada üksi.

Kaalud

Kaalud on kõige kannatlikumad. Ta mõistab, et igasugune edu nõuab pingutust ja rasket tööd. Kui kellelegi end pühendab, siis jääb ta ka truuks. Olgu elu kui tahes kaootiline - Kaalud suudavad jääda rahulikuks. Neis on palju armastust ja kiindumust, mida kallimale pakkuda.

PÄEVATOIMETAJA

+372 666 2126
merle.luik@naisteleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 22 33
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee