Sina ise

PÖÖRANE ELUMUUTUS: üheksa päevaga kohtas naine oma hingesugulast, abiellus ja jäi rasedaks (11)

Naisteleht.ee, 6. november 2018, 13:53
 https://www.instagram.com/rosiemacworld/?hl=en
Kuus kuud tagasi oli näitlejanna Rosie Mac vallaline ja süütu, kes plaanis oma neitsilikkust hoida abieluni. Kogu ta elu sai aga ootamatu pöörde, kui ta kohtas õiget meest.

"Ma tean, et see on pöörane. Ma ei uskunud armastusse esimesest pilgust," räägib Rosie, kuidas kõigest üheksa päevaga kohtas ta oma hingesugulast, abiellus ja rasedaks jäi.

21aastane naine oli Facebookis suhelnud laulukirjutaja Josh Breaksiga (24), kellega nad otsustasid Californias kohtuda.

Tõmme kahe noore vahel oli nii tugev, et juba kolm päeva hiljem räägiti abiellumisest. Ja usute või mitte - kuus päeva hiljem pani Mehhiko preester nad paari. Ei sõrmuseid ega vandeid, kui kaks armastajat abiellusid. Naine helistas alles pärast pulmi oma vanematele, et uudiseid teatada.

Ja naise sõnul oli pulmaöö ootamist väärt. Ja kõigest natuke hiljem selgus veelgi pöörasem uudis - Rosie oli rase! Naine, kes teadis, et endometrioosi tõttu on rasestumine tal raskendatud.

Ka Joshi vanemad olid alles harjumas mõttega, et nende poeg abiellus, kuid juba ootas neid uus uudis - neist saavad vanevanemad.

Beebi ei olnud planeeritud, kuid ometigi on ta perre oodatud. Lapsuke peaks ilmavalgust nägema jaanuaris. Pärast seda plaanib paarike pidada maha ka traditsioonilisema pulmapeo.

Unistused võivad siiski täituda...

Vaata SIIT!

Samal teemal

5. november 2018, 14:10
Meeldiv üllatus: Eesti ei olegi abielulahutuste osas enam Euroopa meister

11 KOMMENTAARI

j
Jako 7. november 2018, 07:27
Paljud on jah süütud aga see ei tähenda et pole asjaga tegeletud. Kes paneb oraali kes ana... aga mehele läheb nagu süütu ingel.
a
Ardo 7. november 2018, 07:23
Polnud enne saanud. Esimene kord ja mõistus kadus sest võrdlusmoment puudub. Kiired pulmad kiired lõpud nii se kahjuks enamikel juhtudel on.
Loe kõiki (11)

PÄEVATOIMETAJA

+372 666 2126
merle.luik@naisteleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 22 33
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee