Ilu ja mood

Armastad kanda pükse? Olgu siis nii! 

Jaunika Jartsev, 19. november 2018, 16:15
Foto: Scanpix
Sel hooajal kauplustes lausa uputab pükstest. Kümneid lõikeid, materjale ja värve – mida aga hing igatseb. Kuid millega võiks pükse kombineerida, et tulemus poleks igav? Pakume näiteid moelavadelt ja sobitame põnevaid komplekte veebipoodide valikust.

Mustrilised püksid

Erinevad värvilaigud, tikandid ja lillemotiivid on püksimoes tagasi. Selliseid pükse on kõige lihtsam kombineerida sarnases toonis riiete ja aksessuaaridega. Klassikalise bleiseri alla sobib alati nii pullover kui ka muu kudum. Viimane lisab komplektile pehmust ja naiselikkust.

Foto: Scanpix

 Giorgio Armani

Sametist püksid

Millal sa viimati nägid müügil sametist pükse? 1990ndatel? Või hoopis eile? Nüüd on see silmapaistev ja mugav kangas leidnud koha ka pükste disainis. Koos topi ja edeva pärlitikanditega kardiganiga on komplekt nii pidulik, et röövib tähelepanu mõnelt kleidiltki. Isikupära ja omanäolisust võid lisada värvikate aksessuaaridega.

Foto: Scanpix

Armani haute couture

Mustad triibulised püksid

Klassikalised triibulised ja mustad püksid on igal sügisel garderoobis tagasi. Kuid proovi neid kanda hoopis teises võtmes. Boheemlaslik jakk ja sall lisavad mõnusat argipäevahõngu, gepardimustrilised poolsaapad aga annavad aimu moeteadlikust maitsest. Tulemus on kindlasti katsetamist väärt!

Foto: Scanpix

Beežid püksid

Kõige lihtsamad ja silmapaistmatumad beežid püksid võivad aidata moodustada vägagi tähelepanuväärse komplekti. Kõrge pihaga mudel rõhutab keha naiselikkust, juurde sätitud valge pitspluus toetab seda stiililiselt. Jõuliselt minimalistlikud saapad koos kullavärvi keega annavad küll juurde omapära, ent ei röövi pitspluusilt tähelepanu.

Foto: Scanpix

Chloe