Sina ise

MEHE MURE: kaks naist korraga rasedaks - sõbratar ja tema ema 

Naisteleht.ee, 19. november 2018, 14:19
 PantherMedia/Scanpix
Mehe elu on muutunud tõeliseks õudusunenäoks, kust pääsu ei paista. Mure nimelt selles, et mehest jäi rasedaks kaks naist - sõbratar ja tema ema.

The Sun`i suhtenõustaja Deidre poolt pöördus murega 27-aastane mees, kes on sõbratariga koos olnud kaks aastat. Mehe töökas sõbratar on sageli tööl, mistõttu tuli ka suhtesse pingeid. Paarike otsustas suhet vabamalt võtta.

Juhtus aga hoopis nii, et mehe jõusaalis jäi talle ette sõbratari ema, kes seal treenerina töötas. Heas vormis naisel tuli sünnipäev, kuhu kutsuti ka väimees. Kuigi 39-aastane sünnipäevalaps teadis, et väimees pole ta tütrega hetkel koos, siis sai mees kutse peole ikkagi.

Peold joodi ja lõbutseti, misjärel väimees pidi endise ämm juurde ööseks jääma. Koos koristati veel jäljed peost, misjärel naine noorele mehele põsele musi tahtis anda, kui mees pööras järsult pead. Nagu aimata võite -paarike suudles. Üks asi viis teiseni, kuni nad köögilaual seksisid. Asi sai ootamatu lõpu, kui mees märkas, et ta sõbratar uksel seisab. Nädalavahetuseks linnast lahkunud sõbratar oli ootamatult ema juurde tulnud.

Pärast vihapurskeid rahuneti, sest tegelikult oli ju mees sõbratariga ajutiselt teineteist vabaks andnud. Nüüdseks on aga selgunud, et mõlemad naised on rasedad. Ja väidetavalt ka samast mehest.

Noorem naine ei taha mehest kuuldagi, aga tema ema käib mehele peale, et too tema juurde koliks.

Nõustaja soovitab mõlema naisega rääkida, sest eelkõige tuleks mõelda lastele ja nende tulevikule. Samuti peaks mees selgitama naistele, milliseid suhteid ta nendega sooviks.

PÄEVATOIMETAJA

+372 666 2126
merle.luik@naisteleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 22 33
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee