Naisteleht

Kriss Soonik-Käärmann: „Kui mehed ostavad pesu oma naisele kingituseks, peab tihti kingituse number suurema vastu vahetama.“ (2)

Helle Rudi, 28. november 2018, 17:37
"Punane pesu on muidu minu jaoks arusaamatu, aga nüüd, jõulude eel võiks ju midagi olla," naerab Kriss Soonik. Daisy Lappard
Disainer Kriss Soonik-Käärmann kinnitab, et hästi valitud pesu annab enesekindluse, mis on võrreldav supervõimega. «Üks õnnestumisi on kindlasti see, et mõne naise olen hea pesuga kirurgi noa alt päästnud,» lausub ta uhkelt.

Kümme aastat tagasi alustas Kriss omamoodi revolutsiooni. Eesmärk oli muuta ihupesu riideesemeks, mida ei pea võõraste pilkude eest iga hinnaga peitma. «Puhkasin Hispaanias ja vaatasin tüdrukuid, kes vabalt rannas riideid vahetasid. Mul käis klõps ära – keegi Eestis ei teinud sellist aluspesu, millega võiks ennast nii hästi tunda,» meenutab ta. Esimese kollektsiooni lõi ta oma 20. sünnipäevaks. See oli lustlik segu üleriietest ja pesust – näiteks kampsun ja püksikud all. «No ma olin ikkagi 20,» rõhutab moekunstnik muigega. Õnnestunud katse selja taga, sai naine aru, et see on täitsa tema teema. Järgmisesse kollektsiooni lisandusid rinnahoidjad ja edasine on n-ö ajalugu.

Kõigi Naistelehes ilmunud artiklite täismahus lugemiseks vajuta:

2 KOMMENTAARI

s
soovitus 29. november 2018, 18:24
ostke soonikpesu, see venib
k
konsa 29. november 2018, 08:15
Kriss Soonik-Käärmann: «Kui mehed ostavad pesu oma naisele kingituseks, peab tihti kingituse number suurema vastu vahetama.» .-.-.-.- muideks, mehed ...
(loe edasi)

PÄEVATOIMETAJA

+372 666 2126
merle.luik@naisteleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 22 33
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee