Sina ise

KIRED LÕKKELE: vaata, mida on su sodiaagimärgil uuel aastal suhetes oodata! 

Naisteleht.ee, 3. jaanuar 2019, 19:37
 PantherMedia/Scanpix
Kas sinu ellu on tulemas keegi eriline? Kas kohtad aastal 2019 seda üht ja õiget? Jääb su suhe püsima? Tuleb äkki rinda pista keeruliste suhete ja halva õnnega?

Relationship Rules aitab igal sodiaagimärgil alanud aastaks plaane ja eesmärke seada. Ikka selleks, et suhted korras oleks!

JÄÄR

Aastal 2019 sa taipad, et enam ei saa see armukolmnurk jätkuda. Armukolmnurk sinu, su suhte ja karjääri vahel. Sa võtad tööl väheke kergemalt, kuid juba tunned, kuidas su suhe sellest vaid võidab.

SÕNN

Armuelu toob enesega pöörased tunded, mis tekitavad tunde, et su elu mööduks justkui lõbustuspargis Ameerika mägedel kihutades. Sind ootab ees palju muutusi, kuid need pole sugugi kõik ainult head.

KAKSIKUD

Ole valmis põnevaks ja huvitavaks aastaks! Sind ootab ees palju toredaid asju! Aastal 2019 ootab sind ees palju armastust. Sul on soov ja tahe pühendada end sellele ühele ja õigele. Ja kui teda su teele veel sattunud ei ole, siis sel aastal ta su ellu tuleb.

VÄHK

Pole saladus, et su suhtes on viimasel ajal tulnud ette raskeid aegu ja tülisid. Kahjuks toob ka alanud aasta tülisid ja vaidlusi, mis paneb suhte proovile. Sa pead tegema otsuse - kas suhte ja meelerahu nimel suudad end kontrollida ja minna kompromissile? 

LÕVI

Sel aastal tegeled eneseotsingutega. Sul tekib võimalus elada ja järgida oma südant kuulates. See annab sulle enesekindluse liikuda just kõige selle suunas, mida tõeliselt tahad.

NEITSI

Su armuelu ei ole olnud just kiita, aga ära muretse - aasta 2019 toob positiivseid muutusi! Sa saad valida enda ellu just selle, keda igatsed. Ära ainult valesti vali, et pärast kahetsema ei peaks!

KAALUD

Sel aastal saadab sind edu su karjääris. Ära jää aga pingile edu nautima, vaid panusta oma suhtesse. Õnnelik suhe ilma töö ja vaevata ei püsi.

SKORPION

Armastus ei ole sinu vastu senini väga lahke olnud. Sel aastal su õnn pöördub! Sa ei oska isegi oodata, mil armastus sind tabab! Sa pead lihtsalt olema valmis selle õigega kohtumiseks. Ära lase teda käest!

AMBUR

Alanud aasta toob su ellu mitmeid positiivseid muutusi. Amburina oled sa juba harjunud muutustega ja tead, kuidas uutes olukordades hakkama saada, kohaneda.

KALJUKITS

Ka sind ootab sel aastal ees palju muudatusi, kuid sa pole nende jaoks ehk esiti niivõrd valmis. Sulle meeldib stabiilsus, mistõttu ei armasta sa niivõrd ootamatusi ja muudatusi. Ometigi tuleb sul tänavu oma mugavustsoonist väljuda, et saada veelgi paremaks ja tugevamaks.

VEEVALAJA

Alanud aastal oled sa introvertne ja tegeled sisemaailmaga. Ja see pole sugugi paha!

KALAD

Sa oled üks, keda aastal 2019 saadab suur edu. Samas ei tohi sa unustada, et pead suhtesse oma aega ja energiat panustama. Kui keskendud liigselt karjäärile, siis võib juhtuda, et jääda oma armastatust ilma.

PÄEVATOIMETAJA

+372 666 2126
merle.luik@naisteleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 22 33
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee