Naisteleht

Horoskoop 16.–22. jaanuar 

Naisteleht, 16. jaanuar 2019, 07:59
JÄÄR

Asjad kulgevad täpselt sinu tempos. Ehk et tasub sul ainult mõelda, et võtaks hoogu maha, kui täpselt nii juhtubki. Kui sa aga pole rahul, et kõik venib nagu tigu, antakse täiskäik edasi.

Pane tähele! Ette võib ennustada natuke pingelisi momente seoses lastega. Su läbisaamine nendega on endiselt hea, kuid nende tegemised panevad sind tihti muretsema. Hea oleks, kui pühendaksid oma lastele nüüd rohkem aega.

 SÕNN

Uus aasta on asunud viskama su ette vajadusi-võimalusi, et oma mugavustsoonist välja astuda. Eelistad ise asju ajada, ja seda mitte kergel ega läbiproovitud viisil, vaid väljakutsena.

Pane tähele! Sinu kodusesse ellu siginevad pinged, sest oled hõivatud aeganõudvate projektidega ja nende kõrvalt jääb sind pere jaoks üsna vähe üle. Ainus, mis lohutab, on mõte, et see, mis on hõivanud su aja, on ajutise loomuga. Püüa seda ka oma perele selgitada.

 KAKSIKUD

On seesugune aeg, kui igasugu uued kogemused lihtsalt satuvad su teele. Saad end proovile panna mitmes uues rollis ja ilmselt tunned korduvalt, kui tiivustav ja mõnus on uute asjade õppimine.

Ainus, mis takistuseks võib saada, on hooletus, mis kaasneb sellega, et püüad mitmel rindel hästi palju korda saata.

Pane tähele! Hea aeg eriti teeninduse valdkonnas töötavatele Kaksikutele – neid ei kummita inspiratsioonipuudus ega rutiin ning isegi palgatõusu võib loota.

 VÄHK

Mõtled positiivsemalt ja tunned end oma nahas hoopis paremini. Omadused, mis sind enda juures häirinud on, näivad nüüd hoopis voorustena – alaväärsuskompleksidel pole sinu juurde enam asja!

Pane tähele! Näed nüüd, et «perekond» on hoopis laiem mõiste kui vaid need, kes sinuga sama katuse all elavad. Üsna pea saad mitme kogemuse kaudu tunda, et sinu tegemised lähevad korda hoopis laiemale ringile – ning sul on põhjust selle eest tänulik olla.

 LÕVI

Su tervislik seisund nõuab tähelepanu. Kui sa järele mõtled, andsid hädad endast märku juba vana aasta sees. Nüüd aga on käes hetk, kui pead õigel ajal tähelepanuta jäänud probleemidega tegelema. Ja see nõuab kannatust.

Pane tähele! Sul tuleb rinda pista olukordadega, mille on tekitanud hoopis su lähedased. Ilmselt pead tegelema ka sellega, et kodused asjad jääksidki kodusteks asjadeks ega saaks teatavaks laiemale ringile.

 NEITSI

Kõike, mida teed, teed kohusetundlikult ega pelga pingutusi. Sinu majanduslik seis on piinliku täpsusega kontrolli all. Praegu on konservatiivsus selles asjas ainult hea.

Pane tähele! Mingis eluvaldkonnas pead nüüd loobuma harjumuspärasest korrapärast või sissetallatud rajast. Just teiste inimeste poolt ette võetud suunamuutus sunnib sindki uute võimaluste järele ringi vaatama. Algul on see ilmselt ebamugav, pikemas perspektiivis aga igati hea.

 KAALUD

Tunned oma perest ja kodust palju rõõmu, kuid aeg-ajalt tajud siiski hinges rahutust. Tahaksid kohtuda uute inimestega, rääkida vahel ka muid jutte kui vaid need igapäevaasjad.

Pane tähele! Sõltumata oma tegelikult vanusest tunned, et oled justkui küpseks saanud, tead, mida elult tahad, ning oskad rahul olla sellega, mida oled saavutanud. Vahest hakkad alles nüüd tegelikult nägema, et sa üldse oled midagi saavutanud?

 SKORPION

Sul tuleb endale tunnistada, et mõni su senistest põhimõtetest pole enam elujõuline. Kompromissid pole sinu tugevaim külg, kuid just neist saab su selle aasta õppetund. Inimsuhted on praegu tähtsamad kui raha ja edu.

Pane tähele! Su elus võib olla keegi, keda sa pole kaua näinud, kuid kellele sageli mõtled. Takistus, mis ei lase lihtsalt telefoni võtta ja talle helistada, peitub sinu hinges ja on seotud kunagise solvumisega.

 AMBUR

Oled praegu üsna stoiline ja kõigutamatu. Mitte et kõik sinu elus kulgeks turvaliselt vanas rööpas või sinu soovi kohaselt – seda kindlasti mitte. Lihtsalt selleks, et sind rivist välja lüüa, on vaja palju enamat kui see, mis saatusel varuks.

Pane tähele! Tõenäoliselt tuleb sul sugulastega ohtralt selgitamist. Arusaamatused kerkivad sinu isikuomaduste pinnalt, tihti on nende põhjuseks liigne nõudlikkus ja kärsitus.

 KALJUKITS

Suhtlemine – see on sinu uue nädala märksõna. Naudid väga inimesi enda ümber, huvitud nende mõtetest ja naudid kuulaja rolli. Tunned end tasakaalus ja enesekindlana ning kiirgad seda rahulolu ka enda ümber.

Pane tähele! Praegu on seis selline, et isegi rohkem kui su teadmised ja oskused mängib tööelus rolli su enesekindlus ning väljendusoskus. Seega, mida sa ka ette ei võtaks, mõtle alati hoolega läbi, kelle poole ja kuidas pöördud, millise mulje endast jätad.

 VEEVALAJA

Oled väga tundlik ja võitlushimuline, kui kellelegi tehakse sinu meelest ülekohut. Eriti löögivalmis oled just teiste nimel, iseennast tunned tugeva ja haavamatuna. Paljud Veevalajad võivad tunda tõmmet tegeleda heategevusega.

Pane tähele! Su keskendumisvõime pole just tippvormis. Saavutamaks tulemust, pead kaks korda rohkem vaeva nägema kui muidu. Siinkohal on hea soovitus: püüa teha vaid üht asja korraga!

KALAD

Su kodu on avatud sõpradele-tuttavatele – naudid võõrustamist ja seda energiat, mida tänulike külaliste kohalolu endas kannab. Võimalik, et sinu ümber tekib grupp või klubi inimestest, kes vaimustuvad samast hobist või tegevusest.

Pane tähele! Su elus muutuvad tähtsaks maine ja lugupidamine. Mingite muutuste aluseks saab see pilt, mille endast loonud oled. Seega püüa end kõrvalt vaadata ja analüüsida, kas täidad eri situatsioonides ikka sellist rolli, nagu sinult oodatakse.