Sina ise

HETKEGA LÄBI: mees ei suuda ilma alkoholita seksida... 

Naisteleht.ee, 11. jaanuar 2019, 12:00
 PantherMedia/Scanpix
23aastane mees kurdab, et ilma alkoholita ei pea ta voodis üle paari minuti mitte kuidagi vastu. Eluline mure, millele lahendus õnneks olemas!

Mehe kallimaks on 21aastane neiu, kellega nad on juba ligi aasta koos olnud, kurdab õnnetu mees The Sun`i suhtenõustajale. Suhtes on kõik korras, aga seksiga on kehvasti.

„Ma tahan kainena seksida, ma eelistan seda, kuid siis kestab meie ühe minuti või kaks,“ kirjeldab mees, kui kiiresti ta orgasmini jõuab.

„See on jama. Mu sõbratar on väga armas neiu, kes senini pole midagi selle kohta öelnud, aga see mõjutab ju teda,“ selgitab mees.

Mees on kuulnud, et keskmiselt peavad ta sookaaslased seksis ikka vähemalt viis minutit vastu, kuid tema ei suuda kainena orgasmi tagasi hoida. 

Mida teha?

Suhtenõustaja sõnul on tegu ühe sagedase murega, mille all mehed kannatavad. Ometigi on see ka üks kergemaid, millele lahendust leida.

Alkohol võib küll mehe vähem tundlikuks muuta, kuid ei ole lõplik lahendus.

Kui tegu on naisega, kes mehest vähegi hoolib, siis on ta valmis olema kannatlik ja ootama. Ega muud ei olegi, kui paarike peaks oleks valmis õppima ja katsetama uusi tehnikaid, mis aitaks seksis tempot maha võtta.

PÄEVATOIMETAJA

+372 666 2126
merle.luik@naisteleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 22 33
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee