Naisteleht

Mait Malmsten „Klassikokkutulekute“ kriitikast: „Ütlen ausalt: ei huvita!“ 

Verni Leivak, 16. jaanuar 2019, 08:01
KUI NEED SEINAD RÄÄGIKSID: Teatrigarderoobis, oma teises kodus, on hea osaraamatust repliike õppida. See paik, mida Mait praegu kahe kolleegiga jagab, on kunagi olnud teiseks koduks meie teatri suurkujudele Urmas Kibuspuule ja Jüri Krjukovile.Foto: Robin Roots

Veel nädal ootamist ja siis, naised, mehed kaenlasse ja – kinno! Eestlaste filmiajaloo suurima kassahiti «Klassikokkutuleku» kolmas osa ootab – nagu ühe peategelase Mardi osatäitja Mait Malmstengi – teie õiglast hinnangut.

Ütleme ausalt: kell üheksa hommikul kinno minna pole teab mis rõõm. Kui tegijatele aga uut filmi päris esimest korda suurelt ekraanilt näidatakse, on see sündmus, kuhu ilmumata jätta oleks patt. Läinud suvel, kui värsket linateost filmiti, oli näitlejatel tegelikult puhkuse aeg ja kui see totaalse jama peale raisku läinuks, oleks kahju.

«Klassikokkutulek 3» ehk triloogia viimase filmi keskne tegelane on Ago Andersoni tegelaskuju Andres, kuid läbiv teema endiselt eelmistest osadest tuttav keskeakriis ja probleemi kohati hullumeelne lahendamine, ning seda soovivad kõik kolm sõpra.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

30. august 2019, 12:42
Mait Malmsten: näitlejana elab Eestis ära küll
23. jaanuar 2019, 19:51
Ago Anderson: „Poni seljas galoppi kihutades oleks tahtnud olla rohkem naine kui mees. Päris valus oli.“
23. jaanuar 2019, 14:18
ARVUSTUS | „Klassikokkutulek 3: Ristiisad“ vajus natuke lonti. Oleks oodanud, et film lõppeb suurema pauguga
22. jaanuar 2019, 18:14
ÕL GALERII JA VIDEO | Vaata, kes kogunesid „Klassikokkutuleku“ kolmanda osa esilinastusele

;