Müstika

ARMASTUSELE AVATUD: need neli sodiaagimärki leiavad aastal 2019 armastuse 

Naisteleht.ee, 18. jaanuar 2019, 15:04
Foto: PantherMedia/Scanpix
Relationship Rules toob välja neli sodiaagimärki, kelle ellu aasta 2019 toob palju põnevaid kogemusi ja palju armastust. Vaata, kellel on tänavu midagi erilist oodata! 

JÄÄR

KAKSIKUD

Sa oled uudishimulik ja tahad pidevalt midagi uut ja põnevat kogeda. Uued kohad, uued inimesed. Sa tahad ka end avastada erinevates olukordades, riikides, kultuurides - inimeste seas. See kõik teeb sinust tänavu ühe väga osava flirtija. Sa kohtud paljude inimestega ja saad oma oskusi testida. Vaata, et sa oma fookust ei kaota. Tead ju isegi, et sul on kombeks liialt kiirelt tüdineda.

LÕVI

Draama, armastus, romantika - need komponendid ei saagi su elust puududa. Ja see on ka põhjus, miks aasta 2019 sa särad. Sa tõused tähelepanu keskpunkti ja naudid seda, sest tunned end väga mugavalt ja koduselt. Su kihk seksida on sel aastal tipp-punktis. Oluline, et sa ei unusta aega iseendale. Võta aega ja mõtle, ära kiirusta. Hoia valikud avatuna. Enne uuri ja kaalu, siis otsusta.

AMBUR

See aasta toob su armuellu aktiivsust ja põnevaid võimalusi. Sind saadab armuelus pidevalt hea õnn! Sel aastal koged palju lõbusaid seiku ja naudinguid. Su näol särab naeratus - kõik näevad su õnne! Ja see õnneseisund muudab su ka teiste silmis väga atraktiivseks!