Naisteleht

Mai Palling on tagasi teles ja veab noortesaadet „Nova“ 

Helle Rudi, 23. jaanuar 2019, 07:43
UUED SÕBRAD: «Mul on tõesti tunne, et sain endale juurde 20 uut sõpra,» kirjeldab Mai noortetoimetust, kes «Novas» kaasa lööb. Stanislav Moshkov
Mai Palling on telemajas tagasi! Päevakajalises «Ringvaates» karastunud reporteri uus väljakutse on teleekraani ette meelitada noored, kel muidu jagub silmi ainult YouTube’i jaoks.

2017. aasta oktoobris istus Mai (32) «Ringvaate» toimetuse diivanile ja ütles, et lahkub saatest. See polnud üldse nii dramaatiline, kui arvata võiks – pastakad ei lennanud, vandesõnu ei lausutud. «Arvan, et meeskonnatöös peab iga liige endast kõik andma. Kui keegi annab kasvõi 20% vähem, peab keegi teine selle võrra rohkem pingutama,» selgitab Mai lihtsat matemaatikat. Kolleeg ei soovinud teisi alt vedada ja tundus mõistlik sulgeda üks uks, et uued saaks avaneda. Pealegi oli naine «Ringvaate» kõrvalt seotud mitme teise teleprojektiga. «Ka noor inimene ei jõua kõike korraga,» tõdeb teletegija ja soovitab teistelgi elus valikuid teha. Ühe ukse sulgumises polnud kübetki hirmu, sest kõik sujus iseenesest.

Kõigi Naistelehes ilmunud artiklite täismahus lugemiseks vajuta:

PÄEVATOIMETAJA

+372 666 2126
merle.luik@naisteleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 22 33
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee