Naisteleht

PÕNEV HOBI! Tallinlanna Annely käib reisimas, et püüda kauneid liblikaid 

Silja Paavle, 3. veebruar 2019, 09:10
KAUNIS HOBI: Annely tunnistab, et kogub liblikaid ennekõike ilu pärast. Hinge poevad ka nende kohta käivad müüdid, milles liblikas sümboliseerib õnne ja armastust ning kannab inimeste soove taevasse.Foto: Erki Parnaku

 «Võileibu kaunistan!» vastas Annely Lainela Etioopias kohalikele, kui nood tundsid huvi, mida ta püütud liblikatega teeb. Kohalikud jäid kummalist valget naist uskuma, kuigi imestasid ka.

Tegelikkuses on tallinlanna Annely (52) hoopis kirglik liblikakoguja, kes ei pea nende püüdmiseks paljuks võtta ette ka eksootilisemaid reise.

Nii nagu iga väike tüdruk, ajas ka Annely lapsepõlves liblikaid taga. Erinevalt paljudest teistest ei saanud aga tema liblikate kütkeist kuidagi lahti ja viimased seitse aastat kogub ta neid sihipäraselt. «Mingis vanuses muutub elu stabiilsemaks. Siis hakkad rohkem enda sisse vaatama ja otsima seda, mis võiks su elu veel paremaks teha. Liblikad on minu jaoks olnud nagu elavad lendlevad lilled ja alateadvuses alati seostunud pidulikkuse ning romantikaga. Nende harukordne ilu ja ere värvus tõmbavad mind magnetina ligi,» selgitab naine huvi tagamaid.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

2. veebruar 2019, 14:56
Sõbrannad Eve ja Heidi pärast seikluslikku Nepali reisi: „Kui tore on minna õhtul hambaid pesema kraaniveega!“
2. veebruar 2019, 11:26
VALID PUHKUSEREISI? Nelja lapse ema Liina Pulges: "Enne lastega reisile minekut tasub teha eeltööd."
1. veebruar 2019, 10:25
REISISOOVITUSED! Kuhu tänavu rännata?
1. veebruar 2019, 07:45
REISI TARGALT: sõlmi kindlustus, tee dokumentidest koopia ja ära kaota välismaal valvsust!