Kultuur

REISISOOVITUSED! Kuhu tänavu rännata? 

Liina Metsküla, 1. veebruar 2019, 10:25
Pura Ulun Danu temple, Bali, IndonesiaFoto: Galyna Andrushko

Millised on selle aasta kõige populaarsemad sihtkohad ja kuhu soovitatakse minna puhkust veetma? Nõu annavad reisibürood Aurinko, Novatours ja Estravel.

Kreeka saared. Kreekast leiad alati midagi uut ja avastamisväärset – seal on ilusad rannad, kristallselge merevesi, suurepärane kreeka köök, hea hotellitase ja palju häid majutusvõimalusi ka lastega peredele. Kõige populaarsemad saared on Rhodos, Santorini ja Korfu. Kreeka suurim saar Kreeta uhkeldab kaunite randade ja rikast ajaloopärandit täis Hania linnaga. Hania on segu huvitavatest vaatamisväärsustest, arhitektuuripärlitest, saare parimatest ostuvõimalustest ja pulbitsevast kohalikust elust. Imekaunis Santorini saar on aga ülipopulaarne pulmareisijate ja romantikute hulgas – see on maailmakuulus oma võrratute päikeseloojangute ning mäenõlvadele rajatud lumivalgete külade poolest. Rhodos on see-eest ka pisut ajaloolise hõnguga, sealt leiab nii maailmapärandi hulka kuuluva vanalinna kui ka tuntud kireva ööelu ja mõnusad rannad.

London ja Milano. Kolme-neljapäevaste linnareiside kategoorias on kõige armastatumad paigad Suurbritannia pealinn London ja Itaalia suuruselt teine linn Milano. Väga populaarsed on jaanuarikuised ostureisid, mille jooksul naudeldakse ka kultuuri – kirikuid, muuseume, teatreid ja galeriisid. Peale vanade tuttavate sihtkohtade pakuvad põnevat avastamist ka Odessa, Peterburi ja Praha.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

20. aprill 2019, 00:01
Praha: rahulik ja imeilus linn, kus parimad asjad on tasuta
9. märts 2019, 00:01
SEDA ÄRA KÜLL TEE! Kuidas reisil kohalikke mitte solvata?
3. veebruar 2019, 09:10
PÕNEV HOBI! Tallinlanna Annely käib reisimas, et püüda kauneid liblikaid
2. veebruar 2019, 11:26
VALID PUHKUSEREISI? Nelja lapse ema Liina Pulges: "Enne lastega reisile minekut tasub teha eeltööd."

;