Naisteleht

Sünne Valtri: „„Dolce Gabbanat“ minu esituses ilmselt rohkem ei kuule.“ 

Verni Leivak, 30. jaanuar 2019, 07:50
EFEKTNE, SÄRAV JA ÄRATUNTAVA TÄMBRIGA: «Kui laval on rohkem inimesi, tekib nende vahel teistsugune sünergia,» ütleb Sünne. Loodame, et rahvas hääletab ta ka Eurovisionile. Martin Ahven
Menulaulja Sünne Valtri (36) võrdleb oma otsust hüpata tundmatusse – alustada soolokarjääri – omaaegse teoga, kui ta 17aastasena Ameerikasse lapsehoidjana tööle pidi minema, kuid siis dokumendid puruks rebis ning otsustas koju jääda… Sest ta oli oma tulevasse kaasasse kõrvuni armunud.

Tõtt-öelda oleks Sünne meeleldi pärast Patuse Poolega lõpetamist paar kuud lihtsalt puhanud ja alles siis edasi mõelnud, mis saab. Õigemini, kuidas saab, sest sooloartistina prožektorikiirtesse ilmumisest unistas ta lapsest saati. Nüüd on tegevusplaan selge. „Eesti laulu» konkurss, mis ei lasknud lauljannal loorberitele puhkama jääda, annab tema uueks lavaeluks kerge vihje. On ju tema teises poolfinaalis ette kantav „I’ll Do It My Way“ otsast lõpuni algupärane omalooming – sõna otseses mõttes Eesti laul.

Kõigi Naistelehes ilmunud artiklite täismahus lugemiseks vajuta:

Samal teemal

30. jaanuar 2019, 12:37
Aastakümneid inimesi aidanud parapsühholoog Žak Stepanjan kritiseerib selgeltnägijate saadet: «Usku meie tegemistesse sellest juurde ei tule.»
30. jaanuar 2019, 08:10
Brigita Murutar elust kasiinosõltlase kõrval: „Häbi oli lähedastele tunnistada, miks meil rahast puudu tuleb.“

PÄEVATOIMETAJA

+372 666 2126
merle.luik@naisteleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 22 33
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee