Naisteleht

Brigita Murutar elust kasiinosõltlase kõrval: „Häbi oli lähedastele tunnistada, miks meil rahast puudu tuleb.“ 

Helle Rudi, 30. jaanuar 2019, 08:10
TULEVANE KIRJANIK: «Kunagi kirjutan võib-olla sellest kogemusest raamatu,» ütleb Brigita viimastele aastatele tagasi mõeldes.Foto: Aldo Luud
Kuigi uue aasta alguses jagas laulja Brigita Murutar uudist, et on üksikema, ei vasta see täielikult tõele. „Mind ümbritseb nii palju headust, et ma pole elus varem armastust nii tugevalt tundnud,“ ütleb ta mõni kuu pärast lahkuminekut. 

Brigita (21) pole kunagi käed rüpes istunud. Praegu teab ta oma tegemisi ette kuu või lausa kaks. Vastasel juhul jookseb juhe väikese tütre, kooli ja töö kõrval lihtsalt kokku. Esiteks sai temast sügisel üliõpilane Viljandi Kultuuriakadeemias ja teiseks alustas naine erialast tööd Tartus noortekeskuses Aeg-Ruum. Ent enne 2018. aasta lõppu ootas Brigitat ees veel üks suur elumuutus: tema ja kihlatu kitarrist Paul Neitsovi teed läksid lahku. Raske aeg tõi lähedastes välja parima. „Mina võtsin vastu otsuse, et jään Loorega kahekesi. Alates sellest hetkest nägin, kuidas minu lähedased moodustavad ringkaitse. Ei ole probleemi, millel puuduks lahendus,“ kirjeldab ta toetust.

Edasi lugemiseks vajuta:

Samal teemal

28. juuni 2019, 19:28
Jälle lahus! Paul Neitsov otsib Tinderist uut silmarõõmu
12. mai 2019, 18:45
Armastus võidab! Paul Neitsov ja Brigita Murutar on taas koos
30. jaanuar 2019, 12:37
Aastakümneid inimesi aidanud parapsühholoog Žak Stepanjan kritiseerib selgeltnägijate saadet: «Usku meie tegemistesse sellest juurde ei tule.»
30. jaanuar 2019, 07:50
Sünne Valtri: "Dolce Gabbanat" minu esituses ilmselt rohkem ei kuule