Müstika

AVESTA 7. veebruar | Tänane päev ei sobi lõbustusteks ega pidutsemiseks (1)

Naisteleht.ee, 7. veebruar 2019, 07:00
Foto: Pixbay
Päikese päev on pühendatud usule ja südametunnistusele. See võib olla raske päev, kuna meid pannakse proovile. Ära allu mingitele provokatsioonidele ja tee kõike plaani järgi. Tänane päev ei sobi lõbustusteks ega pidutsemiseks. Hea on lugeda tarku raamatuid, palveid ning mediteerida. Täna puhastatakse teed õnnistusele ja valgustumisele.

Kuutsükli 4.päev on pühendatud valikule hea ja kurja vahel, mis toimub nii mõtete sõnade kui ka tegude tasandil. Seepärast tuleb hoida oma mõtted võimalikult puhtad. On ju neis kõige algus. Ära tee äkkotsuseid, pigem võta aega kaalumiseks ja vaagimiseks.

PÄEVA MÄRGID:

Ootamatu vihma kätte sattumine või lihtsalt märjaks saamine ennustab kaitset ja abi kõrgemalt. Kui mõni koht hakkab kõvasti sügelema, siis kirub sind keegi. Jalgade ja käte higistamine osutab saabuvale haigusele. Hea kui sa tänase ja homse päikesetõusu vahel üldse und ei näinud. Ainus hea unenägu on vihma käes olemine, sest see on puhastumise märk. Kuid täna võib homseks unenägu tellida. Selleks tuleb poolest päevast mitte süüa ja enne loojangut mitte magama heita. Mida vähem täna sööd, seda kirkam on unenägu.

TOIT:

Kasulikud on soolased piimatoidud, pannkoogid, kohupiim, leib. Kui võimalik, siis tee täna veepäev.

SOODSAD VÄRVID: musta ja punase ning mürkrohelise ja kollase kombinatsioonid. Sobib ka valge.

EBASOODSAD VÄRVID: hall, pruun ja violetne

Samal teemal

7. veebruar 2019, 08:00
Avesta praktilised õpetused selleks nädalaks