Müstika

AVESTA 8. veebruar | Täna toimub valik inimeste vahel, kes on sinu arengule kasuks ja kes mitte! 

Naisteleht.ee, 8. veebruar 2019, 07:00
Foto: Pixabay
Tänane Päikese päev on seotud maailmakorra, heategevuse, õigluse, ustavuse ning puhtast südametunnistusest tuleneva harmoonia ja rahuga. Valetamine, ebaõiglus ja kurjustamine on rangelt keelatud ja see võib tekitada suuremaid süümepiinu kui asi väärt on. Ära alusta uusi asju ega tee mingeid avantüüre. See on Kõrgemate Jõudude ilmnemise päev, mis on seotud harmoonia, rahu, vaikuse ning õnnistusega.

Kell 9.42 algav kuutsükli 5.päev eeldab truudust kohustustele ja tõekspidamistele. Tuleb teadlikult vastu seista negatiivsetele mõjudele ja maistele ahvatlustele. Täna toimub valik inimeste vahel, kes on sinu arengule kasuks ja kes mitte. Kui keegi suudab sind nutma ajada, siis on see inimene oluline sinu arenguteel. Selgita välja pisarate tegelik põhjus, vaata asja süvatasandilt ja tegele selle probleemiga.

PÄEVA MÄRGID:

Kui majas puhkeb õitsele mõni lill või kingitakse sulle potilill, siis on oodata õnne ja rõõmu. Väiksemad raha või asjade kaotused on vabanemine halvast karmast. Kui sul neist asjadest kahju pole, siis saad palju enam tagasi. Ühtegi leitud asja pole soovitav üles võtta, kuna sellega võtad endale võõra karma. Tänase ja homse päikesetõusu vahel nähtud unenägudest täituvad vaid konkreetsed. Mida kirkam oli uni, seda kiiremini täitub.

TOIT:

Soovitav on juua palju piima, süüa porgandit, seeni, meega kohupiima, võiga putrusid.

SOODSAD VÄRVID: valge, kollane, roosa.

EBASOODSAD VÄRVID: must, sinine ja pruun.