Müstika

AVESTA 9. veebruar | Saladuslik ja hea päev neile, kes seda kasutada oskavad 

Naisteleht.ee, 9. veebruar 2019, 07:00
Foto: Pixabay
Tänane Päikese päev on pühendatud aususele, väärikusele, õiglusele, kuid ka reisimisele, teiste aitamisele, õitsengule ja varanduse kasvule. Ära lasku ebareaalsetesse plaanidesse ega ideedesse. See on maine, maiste rõõmude päev. Tee kõike, mida soovid ja tee seda südamest. See on saladuslik ja hea päev neile, kes seda kasutada oskavad. Kui tänase kingitusega teed lähedasele rõõmu, siis saadab heaolu sind terve kuu.

Kell 9.53 algav kuutsükli 6.päev on maagiline mõtete edasiandmise ja telepaatia päev. Kasulik on tegeleda enda vaimse külje harimisega. Ole kaasinimeste suhtes mõistev ja andestav. See on Jumala armastuse ja headuse omastamise päev. Kosmilise armastuseenergia omandamiseks tuleb õues teha hingamisharjutusi ja kui taevas pilvi näed, siis võivad need olla ennustuslikud. Kasuks tulevad kõik veeprotseduurid, muusika- ja aroomiteraapia.

PÄEVA MÄRGID:

Parim märk on täna raha saamine, s.t. seda tuleb veelgi. Kui hommikul kukub miski maha või kaob, siis lased täna mingi võimaluse mööda. Tänase ja homse päikesetõusu vahel on hea kui nägid palju unenägusid, sest need kõik on seotud varandusega. Kui nägid unes reisi või kolimist, siis ennustab see uue ettevõtmise algust. Kui nägid unes mäge, siis on saabumas edu.

TOIT:

Täna võib süüa kõike mida hing ihkab, kuid toit peab olema mitmekesine. Juua võimalikult vähe.

SOODSAD VÄRVID: kuldne, valge, oranž ning bordoopunane.

EBASOODSAD VÄRVID: must, sinine ja lilla.