Müstika

AVESTA 10. veebruar | Täna on hea päev reisimiseks ja uute kontaktide ja tutvuste loomiseks 

Naisteleht.ee, 10. veebruar 2019, 07:00
Foto: Pixabay
Tänane Päikese päev on pühendatud taevale. Taevaväravad on valla ning meid jälgivad ülalt tuhanded silmad. Samas võime meie taevas näha taevalikke kirju, märke ja endeid. Ära suitseta ega tekita suitsu, sest sellega solvad taevast. See on hea päev reisimiseks ja uute kontaktide ja tutvuste loomiseks. Väga halb on istuda kogu päeva kinnistes ruumides.

Kuutsükli 7.päev, mis algab kell 10.22 sobib sõnamaagiaks ja meditatsiooniks. Eelkõige siis mantrate ja palvete lugemiseks. Jälgi hoolikalt oma sõnu, mis puudutavad nii teisi kui ka sind ennast. Ära pane end oma sõnadega mõnda olukorda lukku.

PÄEVA MÄRGID:

Heaks endeks on leida võtmed, mis tähendab maja omandamist või edukat reisi. Kui näed taevas kolm korda sarnase kujuga pilve, seisab sul lähemal ajal ees raskustega seotud elumuutus. Tänase ja homse päikesetõusu vahel nähtud unenäod on tähenduslikud, kui magasid avatud aknaga. Eriti veel siis, kui Kuu paistis. Täituvad nädala jooksul. Kui nägid unes taevast, tähti, vikerkaart, siis on oodata õnne ja edu. Kui nägid unes end alasti, siis tähistab see puhastumist ja tervenemist.

TOIT:

Toiduvalmistamiseks ei ole tänane päev soodne ja seepärast kasuta kulinaarseid või pooltooteid Toit peab olema mitmekesine, õhuline, kerge ja soovitavalt vedel. Kasulik on süüa piima ja eriti hapupiimatoite.

SOODSAD VÄRVID: helesinine ja kuldne, kuid ka punane.

EBASOODSAD VÄRVID: roheline ja pruun.