Müstika

AVESTA 11. veebruar | Müüdi kohaselt võivad täna maapinnast eralduda igasugu deemonid ja koletised  (5)

Naisteleht.ee, 11. veebruar 2019, 07:00
Foto: Pixabay
Tänane Päikese päev on seotud maapõue, selle varanduste ja saladustega. See on raske ja kriitiline päev. Müüdi kohaselt võivad täna maapinnast eralduda igasugu deemonid ja koletised ning valgusejõududel toimub nendega inimestele nähtamatu sõda. Ole rahulik, õiglane ja tasakaalukas. Ära lase valitseda emotsioonidel. Parim tegevus on mediteerimine ja palvete lugemine.

Kell 10.16 algav kuutsükli 8.päev on sügavalt maagiline ja sel päeval pannakse paika järgnev aeg uue kuu loomiseni vastavalt sellele, mis kuidas elasid ja toimisid eelneva seitsme päeva jooksul. Esmane tähtsus ja viimane aeg on südametunnistuse puhastamisel ja patukahetsusel, läbi mille inimene muutub paremaks ja uueneb. Ja samas sillutab edasiseks siledamat teed.

PÄEVA MÄRGID:

Kui sind mitu korda nimepidi hüütakse või kui ainult näis, et hüüti, siis saad abi kaitseinglilt. Nina, suu või igemete verejooks tähistab kellegi hävitava või halva energia mõju. Tänase ja homse päikesetõusu vahel nähtud unenägudest on tähenduslikud vaid košmaarsed ja konkreetsed unenäod, mida nägid päikesetõusul. Kui nägid unes, et lendasid maa kohal või kuulsid oma nime, siis on loota kaitset ja edu.

TOIT:

Täna võib süüa kõike peale soojavereliste liha ja verega tehtud toitude. Toit peab olema ühel toidukorral ühte tüüpi.

SOODSAD VÄRVID: must, tumesinine ja pruun.

EBASOODSAD VÄRVID: oranž ja punane.

5 KOMMENTAARI

m
munk ( μοναχός ) 11. veebruar 2019, 17:09
Tulid maa seest ja kadusid kõik linuxisse - http://dnny.ru/os_and_po/67-demony-v-linux-kto-oni-ili-chto-oni.html
p
paadialune 11. veebruar 2019, 13:25
esimesed roomajad on jõudnud juba valitsushooneni, on kuulda õudset kiljumist ja karjeid, tõkestamiseks kasutatakse leegiheitjaid ja põlevat väävlit, ...
(loe edasi)
Loe kõiki (5)