Ilu ja mood

FOTOD | Staarid näitavad ette: vaata, milliseid küünetrende hetkel armastatakse! 

Naisteleht.ee, 7. veebruar 2019, 16:34
Brigitte Susanne Hunt Tags: Brigitte Susanne Hunt Robin Roots
Värske Naistelehe veergudel on välja toodud seitse küünetrendi, mis sel aastal ilma teevad (Loe lähemalt SIIT!). Trendide päevakajalisust tõestab ka sotsiaalmeedia, mille vahendusel on sarnaseid küünemustreid näha nii maailmakuulsatel staaridel kui ka kodumaistel kaunitaridel. Vaata pilte ja võta snitti!

Klassikaline punane on alati teema ja seda kinnitavad ka staaride Instagrami klõpsud. Välismaa kuulsustest on tooni austajateks näiteks Chrissy Teigen ja Beyoncé, eestlannadest aga Liis Lass ja Elina Born.


Igal hooajal naaseb ka võimalikult hele beebiroosa. Seda on mugav kanda, sest maha kulunud lakk ei torka koheselt silma. Tooni fännavad Ashley Graham, Tuuli Rand ja Paljas Porgand.
Veel üheks veetlevaks tooniks on ülihele roosa / beež – see on hinnas olnud juba aastaid ja ka tänasel päeval on see jätkuvalt teemas. Tooni on nähtud nii Kylie Jenneri kui ka Birgit Sarrapi ja Tanja Mihhailova-Saare küüntel.


Malibu Babrbie roosaks ristitud toon on pealtnäha küll rohkem suvine teema, kuid seda tooni on hiljuti oma küüned võõbanud näiteks Katy Perry ja Zoey Deutch.

PÄEVATOIMETAJA

+372 666 2126
merle.luik@naisteleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 22 33
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee