Müstika

AVESTA 14. veebruar | Kõik peab olema hästi läbi mõeldud, sest läbimõtlematud ja kiiruga tehtud plaanid luhtuvad 

Naisteleht.ee, 14. veebruar 2019, 07:00
Foto: Pixabay
Täna algab uus päikesepäevade tsükkel ja see on pühendatud Spenta-Armaitile, elu esmaloojale, maa ja viljakuse jumalannale, kes kingib õnnistust. Tema tootemloom on koer. See on rõõmu ja meelelahutuse päev, kuid samas ka võitluse algus, valiku päev ja kõik peab olema hästi läbi mõeldud, sest läbimõtlematud ja kiiruga tehtud plaanid luhtuvad.

Hommikupoole käituvad inimesed üsna paljus alateadlikult, kuid kell 11.14 algab astraalse võitluse päev, mida sümboolselt tähistab labürint, kus inimene peab tapma eneses peituva Minotauruse. Puhasta oma aurat palvete ja maagiliste puhastusrituaalidega. Ole tähelepanelik igas oma tegevus, sest täna tärkavad võimsad energiaallikad, loomingulised jõud, mida peab oskama valitseda.

PÄEVA MÄRGID: Kui leiad särava, hiilgava eseme, siis ootab sind edu; kui naela, siis saad toetuse. Kui laualt kukub toit maha, siis on see hoiatus varguse, röövi või vägivalla eest. Kui valad midagi ümber või maha, siis on karta vaesust, lahutust või riidu lähedastega. Juhuslikult kustunud valgus või tuli näitab, et sinu plaanid ei täitu või pöörduvad sinu vastu. Kui tänase ja homse päikesetõusu vahel näed unes pidu või pidusööki, siis on oodata rikkust ja abi, aga kui vett, siis on karta kuulujutte.

TOIT: Kasulik on küpsetada leiba, pirukaid ja pannkooke. Päev ei sobi näljakuuri alustamiseks.

SOODSAD VÄRVID: Heledad ja kirkad. Rohkem sära!

EBASOODSAD VÄRVID: tumedad ja sünged.