Inimesed

Murtud südamete hitivabrik: Kuidas Taylor Swift purunenud suhetest karjääri tegi 

Tõlkinud Allan Espenberg, 20. veebruar 2019, 18:00
HITIMEISTER: Kuigi Taylor Swifti peetakse väga ükskõikseks ja tundetuks naiseks, räägib tema imeline looming hoopis teist keelt.Foto: Scanpix

Imekaunis, kuulus ja väga rikas USA lauljatar Taylor Alison Swift on end sisse kirjutanud südamete murdumise majja. Iga kord, kui naine aga järjekordsest suhtest välja marsib, sünnib uus hitt.

Taylori (29) esimene armastus oli bändi Jonas Brothers laulja Joe Jonas. Toona 18aastane neiu püsis lähisuhtes neli kuud. Kuulujuttude põhjal armus nooruke lauljanna kõrvuni ära, kuid noormees jättis Taylori teise naise pärast maha. Oma otsusest andis Joe Taylorile teada 27 sekundit kestnud telefonivestluse käigus. Esimese suhte purunemise järel ei osanud aga veel keegi arvata, et lauljanna suudab iga purunenud armusuhte hitiks kirjutada. Joe andis innustust laulude «Forever and Always» ja «Last Kiss» loomiseks.

Aasta pärast Joed tuiskas Taylori armuintriigide peaossa fantaasiafilmi «Videvik» näitleja Taylor Lautner. Noored tutvusid romantilise komöödiafilmi «Valentinipäev» võtetel ja üsna pea tekkisid õrnemad suhted väljaspool võtteplatsi. Armulugu kestis mõne kuu ja sel korral algatas lahkumineku lauljanna. Kuigi suhe Taylor + Taylor lõppes, lahkuti sõpradena. Sündis hitt «Back to December».

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

27. august 2019, 10:57
Harry Styles hammustas narkolaksu all endal keeleotsa ära
25. august 2019, 14:00
KÄTTEMAKS: Taylor Swift lindistab oma vanad plaadid uuesti
2. juuli 2019, 12:25
Taylor Swift on ahastuses: tema looming kuulub nüüdsest mänedžerile, kes on teda aastaid kiusanud
21. veebruar 2019, 10:38
DJ Calvin Harrist saatis Brit Awardsil viimaks õnn