Horoskoop

AVESTA 22. veebruar | Tuleb olla reibas ja kulutada füüsilist energiat (2)

Naisteleht.ee, 22. veebruar 2019, 07:00
Foto: Pixabay
Tänane päev soosib loomist ja loomingulisust. See on väga võimas, taevase tule päev, mille mõju tuleb kindlasti kasutada, sest päev annab palju jõudu võitudeks ning muutusteks. Selleks tuleb olla reibas ning kulutada füüsilist energiat, sest see mitmekordistab viimast. Aga laisklemine ja unisus kustutavad viimased energiavarud.

Kestval kuutsükli 18. päeval on kõige targem jälgida toimuvaid sündmusi ja olla üle inimlikest nõrkustest, kuna päevas peegelduvad just sinu enda käitumine ja suhtumine. Pea meeles, et sinu elu on just selline, kuidas sa seda võtad ja kuidas sellele reageerid.

PÄEVA MÄRGID:

Kui tunned tugevat tuuleiili või tuul lööb ootamatult lahti aknad või uksed, siis on see rikkuse ja uute tutvuste märk. Kui see juhtub vanas majas, siis on ees kolimine või kauge reis. Kui sind tabab kuumahoog, kõrvad tulitavad, suu kuivab, siis näitab see energia tõusu, tervise taastamist ja tugevnemist. Tänase ja homse päikesetõusu vahel on hea, kui sa üldse ei näinud und või ei mäleta seda. Väljaarvatud juhul, kui nägid ühes kohas palju inimesi, kuid see puudutab rohkem sinu lähedasi.

TOIT:

Tuleb intensiivselt toituda, kuid sööma peab vaid kuuma, energiarikast ning kergelt omastatavat toitu. Toit peab olema mitmekesine ja kindlasti kuum. Rituaalne toit on punapeet.

SOODSAD VÄRVID: kollane, tumepunane ja pruun.

EBASOODSAD VÄRVID: külmad toonid.

2 KOMMENTAARI

t
TEAN kuidas maal elatakse ;ÕHK ON VEEL TASUTA.! 22. veebruar 2019, 09:55
SOE --TOIT ---Mida Paljudel PEREDEL POLE ,,,NII haigetel ja vaestel EI jätku 280--300€ kõike lauale LUBADA? JUST -- SEE TERVISE...
(loe edasi)
s
SIIS ON TÕSINE HAIGUS ,TEID NÕRGAKS TEINUD + SILMANÄGEMINE 22. veebruar 2019, 09:49
KUI MEIE BRÜSSELI KORD --ON LÕHKUNUD MEIE FÜÜSILISE TÖÖ JA SÖÖDAB EUROOPA RÄMPSTOIDUGA ,, ! ! ! EI TULE SEE TE...
(loe edasi)

TOIMETAJA

+372 5295 983
merle.luik@naisteleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 22 33
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee