Horoskoop

AVESTA 26. veebruar | Ära rebi katki raamatuid või vanu kirju! (1)

Naisteleht.ee, 26. veebruar 2019, 07:00
Foto: Pixabay
Tänane päev on pühendatud taevatähtedele. Nende valitsejat seostatakse täht Siiriusega, taevalaotuse säravaima tähega, kes avesta traditsioonis on elustavate vihmade tooja. See on päev, mil võib kujundada oma tulevikku. Ole oma valikutes ja tegemistes hoolikas, rangelt aus ja õiglane.

Kuutsükli 22. päev on maagiline salatarkuste omandamise päev. Kõike tuleb detailselt kontrollida ja siin on intuitiivne tajumine suuresti kasuks. Võid tunnetada, mis on sinu jaoks hea ja mis on halb. Soovitav on tegeleda enda vaimse ja hingelise küljega kuni selleni, et läbi meditatsiooni võid heita pilku oma tulevikule. Ära loobi sõnu ega joonista juhuslikke sümboleid. Ära rebi katki raamatuid või vanu kirju.

PÄEVA MÄRGID:

Kui leiad metall või muid säravaid esemeid, siis on oodata abi ja toetust ettevõtmistes. Kui tunned hommikul suus magusat maitset või tunned magusat lõhna, siis on oodata uusi tutvuseid ja edu. Kui ajad soola maha, siis on karta hävingut ja kaost. Tänase ja homse päikesetõusu vahel nähtud konkreetsed unenäod on tähenduslikud, sümboolsed ja segased mitte. Kui nägid unes tuld või valgusallikat, siis on oodata kaitset ja abi. Kui nägid unes, et sul on seljas kasukas, raudrüü või peas peakate, siis on oodata suurt edu ja lähedaste abi.

TOIT:

Kasulikud on soolased kohupiima- ja juustutoidud.

SOODSAD VÄRVID: punane, lilla ja valge.

EBASOODSAD VÄRVID: luitunud, soo- ja liivakarva toonid.

TOIMETAJA

+372 5199 3733
jaane.tomps@naisteleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 22 33
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee