Horoskoop

AVESTA 27. veebruar | Tänane tülitsemine toob edaspidiseks palju halba 

Naisteleht.ee, 27. veebruar 2019, 07:00
 Pixabay
Tänane päev on pühendatud Geush’ile – pühvli, härja hingele, elu tunnetusele ning päeva märksõna ongi elav hing. See on viljakuse, headuse, külluse ja täisverelise elu päev. Tuleb tegeleda loomadega, neid õpetada ja nende eest hoolitseda. Ole heatahtlik kõige elava suhtes, jaga ande ja kingitusi. Tänane tülitsemine toob edaspidiseks palju halba, sest see on ka harmoonia päev.

Kuutsükli 23.päev toob kaasa saatanlikke mõjusid: tigedust, kannatamatust ja agressiivsust. Meeleolud võivad olla väga muutlikud: äärmusest äärmusesse, kuid peamine on siin säilitada rahu ja sisemine tasakaal. Ära lase end segada teiste mõtetest ega arvamustest. Igasugune jämedus või tahumatus ärritab ümbritsevaid ja seetõttu pole kaugel ka konfliktsituatsioonid. Lisaks on inimesed täna altid uskuma igasugu mõttespekulatsioone ja väljamõeldisi.

PÄEVA MÄRGID:

Tänase päeva märke eriti ei jälgita, kuid kui loomad sind hellitavad, linnud istuvad õlale või näed palju loomi, siis on oodata abi ning soosingut. Tänase ja homse päikesetõusu vahel nähtud segased unenäod pole tähenduslikud. Eredad ja unenäod, mida näed, täituvad väga ruttu, nädala jooksul. Kui nägid unes raha, siis seda ka saad. Kui nägid unes verd või haavata saamist, siis on see haiguse enne. Kui unes sõid, jõid või nägid piima, siis on oodata õnne ja heaolu.

TOIT:

Hea on juua piima ning süüa piimatoite.

SOODNE VÄRV: roheline.

EBASOODSAD VÄRVID: punane ja kirevad toonid. 

PÄEVATOIMETAJA

+372 666 2126
merle.luik@naisteleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 22 33
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee