Inimesed

Kurb! Hertsoginna Catherine'il on üks asi, mida printsess Diana alati ihaldas (25)

Naisteleht.ee, 21. veebruar 2019, 15:19
Foto: PA / Scanpix
Kuningliku perekonna fännid on kahe naise vahel mitmeid paralleele tõmmanud, kuid hertsoginna Catherine'il on üks asi, mida printsess Diana alati ihaldas. Nimelt oleks naisele lähedase allika sõnul tütar Diana jaoks kõike muutnud.

„Tütre lisandumine perekonda oleks Dianale kõik andnud,“ sõnas printsessi endine teener ja lähedane sõber Paul Burell Amazoni dokumentaalis „The Diana Story“, vahendab Express. „Temalt rööviti võimalus armastada oma lapselapsi – eriti Charlotte'i. Ta oleks ka Kate'i jumaldanud.“

Printsess Charlotte nägi ilmavalgust 2015. aasta mais. Tema täisnimi on Charlotte Elizabeth Diana, millega hertsoginna Catherine ja prints William avaldasid austust lapse vanaemale. Charlotte sarnanevat Dianale mitmel moel, näiteks meeldib talle väga tantsida. Diana armastas sporti ja tantsu, hiilates mõlemal alal juba noores eas.

Kooliajal hiilis ta tihti öösel tantsusaali, et harjutada tundide viisi balletti. Paraku ei saanud Diana lühikese kasvu tõttu oma kirega tõsisemalt tegeleda. Kuulduste kohaselt aitas just tantsimine tal üle elada lahutuse prints Charlesist. 

Fännide meelest on Charlotte ja Diana ka ühte nägu.

Foto: Matt Porteous / AP / Scanpix

25 KOMMENTAARI

p
pole imestada 22. veebruar 2019, 16:12
noor põlvkond - arusaamad erinevad! Näiteks -5 kraadi kohta öeldakse ka krõbe pakane jne
t
tibi oled või? 22. veebruar 2019, 16:10
tegemist on ju elava inimesega ja normaalsele naisele ei tee kortsud midagi halba, vaid kaunistavad teda!
Loe kõiki (25)