Naisteleht

INTERVJUU | Katrin Lusti bioloogiline kell tiksub: minu tipp võib olla hoopis see, et olen maailma parim ema 

Verni Leivak, 27. veebruar 2019, 06:12
KÕIGEVÄGEVAMA HOOLE ALL: «Jumal on minu eest nii hästi hoolitsenud. Kõik, mis on tundunud õudse kannatuste rajana, on lõpuks ennast ära tasunud,» ütleb palavalt armastatud ja samas vihatud Katrin järje- kordse autorisaate võttel.Foto: Kalev Lilleorg

Kuidas on võimalik, et veel mõne aasta eest vähetuntud uudistereporterist ja blogijast on saanud autorisaadet juhtiv teletäht, keda teavad kõik ja kelle nime mainimine tekitab kas siirast imetlust või sügavat viha? Uurisime asjaosaliselt järele.

Viimasel ajal ei möödu vahel päevagi, kui «Kuuuurija» saatejuht Katrin Lust (36) mõne skandaali keskmesse ei satuks. «Täna hommikul tehti mulle tapmisähvardus,» ütleb Katrin intervjuu toimumispäeval (18. veebruaril – toim) justkui muuseas enne järjekordse võtte algust. Südikas saatejuht astub hoogsal sammul pealinna uusimas kaubanduskeskuses T1 asuvasse Art Space’i galeriisse vaheklippide võtetele, mahukas kott käe otsas. Tundub, et vaatamata pidevale stressile magas Katrin vähemasti täna öösel hästi ja tema meel on reibas. Saate režissöör Alar Nilov on kaamera ja kaks prožektorit kunstisaali lavaossa juba üles seadnud, kuid kumbki tegijatest ei närvelda ega kiirusta. Samas pole aega raisata – saatejuht teeb ettepaneku alustada intervjuuga otsekohe, sest võtte järel kohvikus uniselt vestelda pole tal viitsimist ega tahtmist. Elus peab olema värvi ja action’it. Võib arvata, et Katrin meeletu tempota enam elada ei oskagi. «Aega peab kasutama efektiivselt. Olen õppinud seda planeerima.»

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

27. märts 2019, 17:25
PALJU ÕNNE SÜNNIPÄEVAKS! | Katrin Lust: "Ma pole intrigant, hoolin päriselt!"
27. märts 2019, 12:26
KAADRID LÄBI AEGADE | Palju õnne! Alati särav saatejuht Katrin Lust tähistab täna sünnipäeva
4. märts 2019, 09:45
Tuuli Roosma: mulle meeldiks, kui ka Eestis oleks kool eelkõige väärtuskasvatuse koht
26. veebruar 2019, 22:00
ASI SELGE! Hardo Pajula teatas kes tulevad Kanal 2 debati asemel arutelusaatesse