Horoskoop

AVESTA 28. veebruar | Täna pühitsetakse naisalget ning seetõttu on naised päeva valitsejad 

Kai Tamm, 28. veebruar 2019, 07:00
 Pixabay
Tänase Päikese päeva märksõna on taevalikud teed, taevalikud vood: minevik, olevik ja tulevik. Sel päeval pühitsetakse naisalget ning seetõttu on naised päeva valitsejad. See on ka jumaliku armastuse ja külluse päev. See on naiste jaoks tähtsate tegude ja otsuste päev, kuid aega tuleb leida ka ainult enese jaoks, et panna ritta oma mõtted, plaanid ja soovid.

Kuutsükli 24. päev on seotud liigsest vabanemise, vana lagunemise ja uue loomisega. See päev on seotud võimsa meheliku energiaga ning kõige toimuva suhtes tuleb olla äärmiselt tähelepanelik. Kõige tähtsam on siin see, et sa ei laseks vallata end väljapääsmatusetundel.

Päeva märgid: Kui valad endale vedelikku peale või kukud märjale kohale, siis ennustab see leppimist, andestamist, taaskohtumist vanade sõpradega. Väga hea, kui sajab vihma või lund, sest taevased sademed on puhastava mõjuga. Tänase ja homse päikesetõusu vahel nähtud unenägudest täituvad nii sümboolsed kui ka reaalsed. Kui nägid unes vett, siis on oodata edu, raha ning tasu. Kui nägid unes taevast või lendasid seal, siis tähistab see tervise tugevnemist, tervenemist. Kui nägid unes riideid, riietusid või eriti kui panid jalanõusid jalga, siis on oodata kiiret sõitu, reisi või elumuutust paremuse poole.

Toit: Hea on süüa palju puuvilju, eriti tsitruselisi, mett, halvaad, maiustusi ning juua puuviljamahlu.

Soodsad värvid: Oranž ja hõbedane.

Ebasoodne värv: Erkroheline.

PÄEVATOIMETAJA

+372 666 2126
merle.luik@naisteleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 22 33
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee