Horoskoop

AVESTA 1. märts | Täna on hea päev leppimiseks ja andeks palumiseks 

Kai Tamm, 1. märts 2019, 07:00
 Pixabay
Tänase päeva märksõna on jumalik silm ning päeva valitseja Mithra tegevusvaldkond on õiglus. See on hea päev leppimiseks ja andeks palumiseks, eriti juhul kui oled kedagi asjatult süüdistanud. Täida rituaale, hoia korda ja säilita harmoonia, sest see on südametunnistuse puhastamise õigluse jalule seadmise, seaduste ning kohtumõistmise päev.

Kuutsükli 25. päev on seotud kontsentratsiooni ja fantaasiaga ning see on maagiline päev, mil tuleb tarkus ja kõik inimesed muutuvad mingil määral prohveteiks. Anna endale aru oma mõtetest ja sõnadest, sest neil on võime täide minna või iseseisvalt elama hakata.

Päeva märgid: Kui leiad mingi anuma, siis ootavad sind heaolu, õnn ning edu. Kui leiad värvilise või vääriskivi, siis saad sõpradelt toetust, kaitset, abi. Kui leiad nööre või silmuseid, siis pääsed ohtudest või ohtlikest olukordadest. Kui leiad hobuseraua, on see märk, et võid saada autasu või ülenduse. Kui lõhud peegli, siis hävitad oma kaitse. Tänase ja homse päikesetõusu vahel nähtud sümboolsed unenäod on tähendusete. Kui nägid unes lähedasi, siis on see hoiatus vigade tegemise eest, mis võivad tuua kurbust ja ebaõnne. Kui nägid unes hobuseid, siis on oodata abi kõrgemalt poolt.

Toit: Täna on hea paastuda. Rituaalne söök on leib ja vesi, kuid ka toores, terav toit: sibul, küüslauk, mädarõigas, pipar.

Soodsad värvid: kõik sinised toonid.

Ebasoodsad värvid: kollane ja roheline.

PÄEVATOIMETAJA

+372 666 2126
merle.luik@naisteleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 22 33
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee