Horoskoop

AVESTA 3. märts | Tänane päev on pühendatud rõõmule, lahkusele ja heategevusele 

Kai Tamm, 3. märts 2019, 07:00
 
Tänane päev on pühendatud rõõmule, lahkusele ja heategevusele. Võib teha kõike, milles pole pahatahtlikkust, sest viimane leiab kiire karistuse. Puhka ja lõõgastu ning pühenda end järeltulijatele. Suhtle inimestega, kogu ning vaheta informatsiooni.

Kuutsükli 27. päev on müstiline päev, mil kaob meelte teravus, võivad ununeda eesmärgid ning inimene muutub hajameelseks. Samas ei tohi põgeneda reaalsuse ja oma probleemide eest vaid otsida uusi võimalusi ning olla teadlik oma lootustest ning eesmärkidest. Hea päev muusikateraapiaks ning meditatsiooniks.

Päeva märgid: Hea märk, kui sa kuidagi ärgata ei tahtnud, sest see näitab, et sinu südametunnistus on puhas. Kui leiad väikese metalleseme, siis ennustab see õnne, edu, armastust. Kui leiad väikese metalleseme, siis ennustab see õnne, edu, armastust. Kui leiad kodu ligidalt metallraha, millel vapp pealpool, siis ennustab see edu armuasjades või heaolu. Tänase ja homse päikesetõusu vahel nähtud unenäod on tõesed vaid siis kui saabuval öösel on pilves ja sombune ilm. Siis täituvad need ruttu, 1-2 päeva jooksul. Kui nägid unes piima või piimatooteid, siis ennustab see varanduse kindlustamist.

Toit: Täna tuleb süüa vähehaaval, kuid tihti. See on rõõmu päev ning ka toit peab olema rõõmuks. Soovitavad on piimatoidud, puljongid ja keedused.

Soodsad värvid: hall ning tumedad ja ranged toonid.

Ebasoodsad värvid: kirevad ja säravad.

PÄEVATOIMETAJA

+372 666 2126
merle.luik@naisteleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 22 33
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee