Horoskoop

AVESTA 4. märts | Ära tee tulevikuplaane ega anna mingeid vandeid või lubadusi! 

Kai Tamm, 4. märts 2019, 07:00
 Pixabay
Tänane päev on pühendatud esivanemate hingedele, meie kaitseinglitele. Päev on seotud looduse ja loodusvaimudega, kelles omakorda väljendub esivanemate hing. Tuleb viibida mägedes või lihtsalt kõrgemates kohtades, kust saab jälgida võimalikult suurt panoraami. Ei tohi kedagi solvata ega keelduda palvetest. Ära tee tulevikuplaane ega anna mingeid vandeid või lubadusi.

Kuutsükli 28. päev võib muuta selgeks kõik, mis varem oli selgusetu. Nähtavaks muutub asjade tuum ja inimene muutub enesekindlamaks. Hoia oma meeleolu kõrgel ja mõtle vaid häid mõtteid. See on täna kergem kui tavaliselt. Lihtne on loobuda asjadest, mis ei taha õnnestuda ja tänu sellele näha uusi võimalusi. Ei tohi koormata silmi ega aju.

Päeva märgid: Kui mõni loom tuleb sulle koju või sinu koer haugub sinu peale, siis kaitsevad sind esivanemad. Kui leiad vääriskivi või sõrmuse, siis täitub soov. Täna võib valada klaasi punast, maitsestatud veini ning asetada see mõneks päevaks aknalauale. Kui see aurab kiiresti ära, aitavad esivanemad sind. Kui ei aura, ei võetud sinu ohvrit vastu. Tänase ja homse päikesetõusu vahel nähtud unenäod on tähenduslikud, kuid täituvad alles hiljem. Kui nägid unes puid või lilli, siis on oodata õnne, armastust või ootamatut sissetulekut.

Toit: Täna on hea süüa rosinatega riisi või mõnda muud piimaga keedetud putru, taimetoitu, idandeid, rohelist.

Soodne värv: roheline

Ebasoodsad värvid: oranž, kollane ja must.

PÄEVATOIMETAJA

+372 666 2126
merle.luik@naisteleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 22 33
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee