Horoskoop

AVESTA 5. märts | Tänane päev on pühendatud võidule kurjusejõudude üle (2)

Kai Tamm, 5. märts 2019, 07:00
 Pixabay
Tänane päev on pühendatud võidule kurjusejõudude üle. See on väga aktiivne päev, mil tuleb astuda võitlusse õigluse eest, nimetada asju nende õigete nimedega ja kui vaja siis nö. raiuda läbi gordioni sõlm. Tuleb võita endas kahtlused, katkestada mittevajalikud suhted ja sidemed. Ära raiska sõnu vaid tegutse. Kui oled midagi otsustanud, siis nii ka tee ja mine sellega lõpuni välja.

Kuutsükli 29. päev, saatanlik päev, koondab endasse kogu eelnenud kuutsükli „mustuse“ kuni kuuloomise hetk selle homme õhtul põletab. Kaitsekiht kaob, saladused tulevad ilmsiks ning kuri võib näidata oma tõelist palet. Võida enda hirmud ja ahnus, suru maha kõhklused, kahtlused ja emotsioonid. Ära tee kergemeelseid ega omakasupüüdlikke otsuseid.

Päeva märgid: Kui leiad metallesemeid, eriti teravaid, siis leiad lahenduse keerulistele probleemidele. Kui tuulehoog avab akna, siis ennustab see uue elu algust. Kui komistad mõne jalanõu otsa, siis viid oma ettevõtmised edukalt lõpule. Tänase ja homse päikesetõusu vahel nähtud unenägudest on tähenduslikud vaid need, mis on seotud võitluste, lahingu, terariistade või relvadega. Neil on seos sinu tehtud eluliste otsustega. Kui nägid košmaare, siis viitab see keeruliste probleemide lahendamisele.

Toit: Kasulik on süüa teravaid lisandeid ja palju küüslauku.

Soodsad värvid: punane ja erkkollane.

Ebasoodsad värvid: heledad ja pastelsed.

PÄEVATOIMETAJA

+372 666 2126
merle.luik@naisteleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 22 33
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee