Horoskoop

AVESTA 6. märts | Kui said täna raha, siis saad seda juurde! 

Kai Tamm, 6. märts 2019, 07:00
 Pixabay
Tänase päeva märksõna on jõud ja see on seotud kõigi stiihiate energiatega. See suurte jõudude ja vahendite ligitõmbe päev. Kuid selleks, et soovitut saavutada, tuleb andestada kohtumõistjatele. Ehk et siis inimestele, kes on endale võtnud õiguse sekkuda teiste ellu ja teiste üle kohut mõista. See on vajalik meelerahu ja tasakaalu saavutamiseks, et keskenduda oma eesmärkidele. See on maise rikkuse päev ja kui said täna raha, siis saad seda juurde.

Kell 7.37 algab kuutsükli 30. päev ja seda päeva on hea kasutada kokkuvõtete tegemiseks möödunud kuutsüklist. Kell 18.04 algab kuuloomisega uus tsükkel. Ilmavalgust näevad paljud loomingulised ideed. See on maagiline päev, mil luuakse oma teadvuses mentaalseid struktuure, mis hiljem sageli ka täituvad.

Päeva märgid: Kui puruneb kell, mõni majapidamisriist või termomeeter, siis näitab see, et sinu elu alustoed kõiguvad. Kui leiad särava eseme, siis on oodata õnne ja kingitusi. Kui näed tihti peeglit või leiad peeglikillu, siis on tulemas elumuutus. Tänase ja homse päikesetõusu vahel nähtud unenägudest on tähenduslikud vaid need, mis jäid meelde. Halb, kui nägid lagunemist, kukkumist, maa-aluseid kohti või varinguid.

Toit: Tänane toit peab olema raske, kuid mitte loomne. Hea on süüa kala ja seenepirukaid.

Soodsad värvid: tumesinine ja punakaspruun.

Ebasoodsad värvid: helesinine ja kirevad toonid.

PÄEVATOIMETAJA

+372 666 2126
merle.luik@naisteleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 22 33
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee