Ilu ja mood

Miks peaks ülerõivaid kindlasti just õlgadel kandma? (1)

Toimetas Eiris Teeveere, 28. veebruar 2019, 12:29
Foto: Vida Press
Kui sina oled harjunud oma jakid ja mantlid korralikult selga panema, siis on aeg ennast kiiresti ümber harjutada. Nimelt tuleks need hoopis õlgadele visata.

Mantli või jaki kandmine keebina õlgadel on praegu üks kuumemaid trende, mida harrastavad näiteks Kim Kardashian, Meghan Markle, Melania Trump jpt. Tegelikult pole tegemist aga sugugi uue moeröögatusega, vaid hoopis 1950ndatest pärit trendiga, kirjutab The Wall Street Journal.

Mantli õlgadel kandmine oli toona glamuurne viis näidata, et sa oled pärit kõrgseltskonnast, kes ei pea ise mitte midagi tegema. Nimelt on selline jaki või mantli tasakaalustamine õlgadel üpris keeruline ja järelikult ei saa see inimene ise ust avada, poekotte kanda ega põhimõtteliselt mitte mingit muut lihtinimestele omast asja teha. 

Tõsi, tänapäeva moegurud peavad ise siiski uksi avama, kuid ülerõiva keebina kandmise eesmärk on hoopis samaaegselt näidata nii oma ägedat mantlit kui ka selle all olevat outfiti. Vastasel juhul tuleks valida ainult üks ning moefänni puhul on see sama võimatu kui küsida tavainimeselt, millist oma last ta kõige rohkem armastab. 

Samas viitab see ekspertide sõnul aga ka sellele, et naine on enesekindel ja võimekas kõigega hakkama saama. Seega, kes tahab näha välja tõeline naisboss, kellele ükski mees ei julge kandadele astuda, peaks oma jakke ja mantleid kindlasti õlgadel kandma. Asjaolu, et nende all olev rõivastus, saab sellisel juhul rohkem tähelepanu, on ainult boonuseks. 

1 KOMMENTAAR

u
Urmas 1. märts 2019, 07:11
Minu poolest võivad naised oma arvates olla maailma nabad, kandku oma ülerõivad kasvõi Maxima embleemiga kilekotis kui see on moekas ja näitab kõrgklassi(?) kuuluvust, aga uksi peavad avama ja poekotte tassima ise, sest võrdõiguslikkuse tuhinas see vist naiste eesmärk ongi.

TOIMETAJA

+372 5199 3733
jaane.tomps@naisteleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 22 33
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee