Ilu ja mood

Kuidas näha tänaval ratturiretuusides tõsiseltvõetav välja? 

Eiris Teeveere, 1. märts 2019, 15:00
 Vida Press
Ratturipükstest ehk lühikestest retuusidest on saanud tõeline moeröögatus. Enamikele inimestele on jäänud aga arusaamatuks, kuidas neid tänaval kandma peaks, ilma et jätaksid endast trennist põgenenud sportlase muljet. 

Lühikesed retuusid on 90ndatest pärit hitt, mille on tänased moehaid üles korjanud ning millest, mõningasest viltuvaatamisest hoolimata, on saanud üks moemekade tänavamoe tavapärasemaid nähtusi. 

Kuna meilgi hakkavad ilmad ilmselt kunagi soojemaks minema, siis tasub teada, kuidas on kõige õigem ratturipükse kanda. Kui enamik läheks nendega otse spordisaali või hüppaks ratta selga, seljas T-särk või spordipusa, siis selline kombinatsioon tuleks kohe ära unustada. Nimelt kannavad moehaid ratturipükse kahte moodi. 

Ühel juhul sobitavad nad retuuside juurde viisaka pintsaku. See võib olla nii kehasse töödeldud kui ka avarama lõikega - kõik sõltub kandja enda soovist. Seejuures jalanõudena võib kanda nii tänavatosse kui ka kõrge kontsaga kingi. 

 Vida Press

Teine, kõige sagedamini kaamerasilmade ette jäänud kombinatsioon, koosneb ratturipükstest ja tavalisest viisakamapoolsest särgist. Millist särki valida, sõltub jällegi kandja enda eelistustest nagu ka jalanõuvalik.

 Vida Press

 

PÄEVATOIMETAJA

+372 666 2126
merle.luik@naisteleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 22 33
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee