Ilu ja mood

Kõik naised fännavad: vaata, millise trikoo peaksid ka sina endale saabuvaks suveks soetama! 

Naisteleht.ee, 4. märts 2019, 11:43
Foto: Amazon.com
Suvi pole enam kaugel ja vaikselt võib hakata kokku panema oma puhkuse garderoobi. Kui sul ujumistrikoo veel puudub või vana vajab välja vahetamist, siis äkki pakub ka sulle huvi hetke kõige popim riideese?

Tempt Me ujumistrikoo sobib universaalselt igale kehakujule ja hetkel 24,99 kuni 26,99 dollarit maksev riideese on Amazoni šoppajate seas ülipopulaarne, kirjutab ajakiri People. Trikoo on saadaval üheksas värvitoonis ja sellel on hetkel üle tuhande maksimumhindega arvustuse.

Interneti hinnangul katab just see trikoo keha piisavalt palju ja samas on see ka piisavalt seksikas. "Olen minemas kruiisile ja otsisin trikood, milles ma tunneksin end seksikalt ja mitte tobedalt," kirjutas üks Amazoni kasutajatest. "See oli minu jaoks ideaalne! Ma ei jõua ära oodata, et saaksin laeva peal ringi kepselda ja sõpradega margariitasid juua."

"Ostsin M suuruses musta ja kavatsen endale veel ühe soetada. Ma ei tee nalja. Tunnen selles end seksikalt ja mugavalt ning kaetuna. Kui sa oled lõputult ujumistrikood otsinud, siis tee endale teene ja osta see!" lisas teine.

Naiste südamed võitnud rõivaese on saadaval nii väiksemates kui ka suuremates suurustes ja endale on võimalik valida näiteks must, tumesinine, lilla või erkkollane trikoo. Valikut jätkub pea igale kehatüübile ja maitsele. Tutvu kuulsa trikooga lähemalt SIIT!

Foto: Amazon.com

;