Inimesed

Katrin Lust luhtunud abielust: arvasin, et jään Inglismaale igaveseks, aga jälle sai jumal naerda  (16)

Naisteleht.ee, 4. märts 2019, 16:13
Foto: Kalev Lilleorg
Katrin Lust rääkis möödunud nädalal ilmunud Naistelehes nii oma tööst kui ka eraelust. Saatejuht nentis, et temasugust pole võimalik puuris hoida, kuid pärast luhtunud abielu Adam Buchananiga pole ta meestes veel lõplikult pettunud.

Mitu aastat tagasi läks Katrin Inglismaale ülikooli lõputööd tegema. "Tegelikult plaanisin ka magistrantuuri lõpetada ja ise tabloidi tegemist ülikoolis õpetama hakata, aga jälle: jumal naeris, kui inimene plaane tegi," seletas Katrin Naistelehele antud intervjuus. "Kohtusin seal tulevase kaasaga. Abiellusin. Arvasin, et jään Inglismaale igaveseks, aga jälle sai jumal naerda. Olin seal kümme aastat."

Samal teemal

Katrini sõnul lõppes tema ja Adami abielu ühel lihtsalt põhjusel: "Minusugust pole võimalik puuris hoida. Minu abikaasa Adami eluks olid hobused, polo ja elu maal. Istusin palju kodus, lugesin tohutult, aga mul polnud õiget väljundit."

"Ma ei ole meestes pettunud!" ütleb ta naerdes. "Mulle on isegi öeldud, et olen aseksuaalne. Kusjuures mulle tuleb iga päev meestehordidelt meeletult kutseid ja komplimente, milline kaunitar ma olen. Nii et kuigi mind avalikkuse ees pekstakse, siis egolaksu saan just neilt. Ometi arvan, et see nõuab omamoodi julgust seista Katrin Lusti kõrval. Seda kraami, mis minu suunas ikka lendab, on palju – ja kõik saavad pihta."

Loe lähemalt: Katrin Lusti bioloogiline kell tiksub: minu tipp võib olla hoopis see, et olen maailma parim ema

16 KOMMENTAARI

k
kask 27. märts 2019, 17:51
Nii armas ja rahustav kui ta alustab ilusa süütu naeratusega "Kuuuurija" saadet. Kohe hea ja rahustava tunde teeb. Aitähh armas Kartrin Lust!!!
a
ain ruusmann 7. märts 2019, 19:42
Ta lööd läbi,on mida kuulata,mite naguANU SAGIM
Loe kõiki (16)