Inimesed

Erik Orgu: Paljal Porgandil pole kogemusi, kuulake parem oma ala professionaale! (5)

Naisteleht.ee, 4. märts 2019, 16:44
Foto: TV3
Raadiohääl Brigitte Susanne Hunt on kutsunud sel korral enda videoblogisse tuntud toitumisnõustaja Erik Orgu. Vaata videot ja saa teada, mida arvab Orgu paastumisest ning kuidas sai üldse alguse tema teekond toitumisnõustajana.

Brigitte võtab videos terava teema kohe käsile ja küsib Orgult, mida ta arvab Paljast Porgandist ja tema paastumistest. „Porgandist rääkides ja fastingust rääkides – ta ei ole toitumisnõustaja ega liikumisnõustaja, tal ei ole kogemusi – ma mõtlen laiapõhjalist kogemust ja tal ei ole tegelikult teadmisi. See, et ta oma asju propageerib – see on täiesti fine, aga siinkohal tahaksin anda sõnumi noortele, et siiski kuulake oma ala professionaale. Mis iganes alal tema professionaal on – liikumine ja toitumine ei ole tema teemad. Need on asjad, millega ta ise isiklikult eksperimenteerib. Kuulake oma ala professionaale – olgu selleks mina või Ott Kiivikas – kes tegeleb antud aladega,“ vastas Orgu.

Muuhulgas räägib Orgu ka sellest, mida ta arvab nendest kaalulangetajatest, kes osalesid kaalusaates ja on pärast saadet veel kogukamad, kui enne.

Vaata videot!

Samal teemal

6. juuni 2019, 19:39
Päris suur summa! Kui palju küsib Liis Lemsalu ühe sotsiaalmeedia reklaampostituse eest?
20. mai 2019, 10:50
Paljas Porgand: olin sellises muutumises, et ei tundnud enam ennast ära
26. aprill 2019, 09:01
VIDEOINTERVJUU | ERIK ORGU MURRAB MÜÜTE: pärast kella kuut tohib süüa ja poodide soojaletid pole kurjast!
11. aprill 2019, 11:11
Paljas Porgand otsustas sotsiaalmeediast mõneks ajaks pausi pidada