Inimesed

Erik Orgu: Paljal Porgandil pole kogemusi, kuulake parem oma ala professionaale! (5)

Naisteleht.ee, 4. märts 2019, 16:44
Foto: TV3
Raadiohääl Brigitte Susanne Hunt on kutsunud sel korral enda videoblogisse tuntud toitumisnõustaja Erik Orgu. Vaata videot ja saa teada, mida arvab Orgu paastumisest ning kuidas sai üldse alguse tema teekond toitumisnõustajana.

Brigitte võtab videos terava teema kohe käsile ja küsib Orgult, mida ta arvab Paljast Porgandist ja tema paastumistest. „Porgandist rääkides ja fastingust rääkides – ta ei ole toitumisnõustaja ega liikumisnõustaja, tal ei ole kogemusi – ma mõtlen laiapõhjalist kogemust ja tal ei ole tegelikult teadmisi. See, et ta oma asju propageerib – see on täiesti fine, aga siinkohal tahaksin anda sõnumi noortele, et siiski kuulake oma ala professionaale. Mis iganes alal tema professionaal on – liikumine ja toitumine ei ole tema teemad. Need on asjad, millega ta ise isiklikult eksperimenteerib. Kuulake oma ala professionaale – olgu selleks mina või Ott Kiivikas – kes tegeleb antud aladega,“ vastas Orgu.

Muuhulgas räägib Orgu ka sellest, mida ta arvab nendest kaalulangetajatest, kes osalesid kaalusaates ja on pärast saadet veel kogukamad, kui enne.

Vaata videot!

TOIMETAJA

+372 5199 3733
jaane.tomps@naisteleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 22 33
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee