Horoskoop

AVESTA 7. märts | Päev aitab muuta iseennast ja vabaneda sõltuvustest (2)

Kait Tamm, 7. märts 2019, 07:00
 Pixabay
Tänas päeva märksõna on tuul ning see sümboliseerib õhku, mis toob elu, ringluse ning kasuliku infovahetuse. Kuid samas tekitab tuul tormikeerise, mis hävitab kõik mittevajaliku. Päev aitab muuta iseennast ja vabaneda sõltuvustest: inimestest või asjaoludest. See on järskude muutuste, ajas ümberorienteerumise, läbirääkimiste, vabaduse, ootamatute tegude ning uute tutvuste päev.

Kell 7.50 hommikul algab kuutsükli 2. päev. Siis on kasulik teha maoloputus nõrgalt soolase ja sidrunimahlaga segatud veega, mis parandab sinu kehalist tunnetust kasulike ja kahjulike toiduainete, kuid ka muus osas. Tekkivad ideed ja plaanid hoia enese teada.

Päeva märgid:

Kui taevas on pilvine, siis jälgi pilvede kuju, sest need on tähenduslikud. Kui kodust väljudes on tuul selja tagant, siis tuleb päev edukas ja sulle osutatakse abi. Kui tuul on vastu, tuleb halb päev. Kui tuul viib ära mõne paberi või purunevad nõud, siis on oodata õnne. Kui tunned pidevalt halbu lõhnu, siis on see häire. Tänase ja homse päikesetõusu vahel nähtud unenäod on tähenduslikud ning täituvad kiiresti. Kui nägid järjest mitut unenägu, siis on tulemas soodsad elumuutused. Kui nägid unes vihma, siis ennustab see kaitset ja tervenemist.

Toit:

Kasulik on süüa kergeid ja lihtsaid toite: salateid, pähkleid, idandatud nisu, rohelisi herneid ning kõiki luuviljalisi.

Soodsad värvid: lluitunud ja pastelsed.

Ebasoodsad värvid: punane, oranž ja kirevad toonid.

2 KOMMENTAARI

h
ha ha ha 8. märts 2019, 09:06
Ilmaennustajate (sünoptikute) ennustamiste täppiminek ei ületa 40% ja neid sa usud aga tuhandeaastase pagasiga teadmust sildistad soolapuhumiseks?
n
7. märts 2019, 08:41
norrakate ilmasaidi järgi on tänane tuul siin lõunakaarest, seega see, kas KODUST väljudes puhub tuul tagant või eest sõltub sellest, kus on majal uks ja kuhupoole läheb ukse eest tee. Maoloputuse tegemise soovitus jäägu arstidele, mitte soolapuhujatele!

PÄEVATOIMETAJA

+372 666 2126
merle.luik@naisteleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 22 33
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee