Ilu ja mood

VIDEO | Kas sina juba teadsid? Geniaalne nipp, kuidas kadunud kõrvarõnga taguseta hakkama saada (1)

Naisteleht.ee, 7. märts 2019, 11:13
 Pixabay
Ilmselt oleme me kõik elus vähemalt mitmel korral kaotanud ära oma kõrvarõnga taguse, mistõttu on hommikul hoolega välja valitud komplekt jäänud ilma ühest olulisest detailist. Õnneks jagab ajakirja Cosmopolitan toimetaja geniaalset nippi, kuidas kadunud taguseta hakkama saada.

Mia Lardiere oli lõpetanud just trenni, kui avastas riideid vahetades, et on ühe oma kõrvarõnga taguse ära kaotanud. Pärast paanilisi otsinguid ei õnnestunud tal tagust aga üles leida, mistõttu tuli tal moe nimel taguseta kõrvarõngas eemaldada ja teeselda, et plaaniski vaid ühe hiiglasliku kõrvarõngaga ringi käia.

Umbes veerand tundi hiljem kiitis Mia töökoha söökla kassapidaja tema julget ehtevalikut. "Aitäh, nad on pärit H&Mist ja ma ütlesin "nad", sest neid on kaks, aga ma kaotasin teise kõrvarõnga taguse ära ja kannan seega vaid ühte. Armas, eks?" vuristas naine kiirelt oma loo ette. "Oi, kallis," vastas kassiir. "Kas keegi pole sulle kustukummi trikist rääkinud?"

Ei. Mitte keegi polnud Miale sellest rääkinud ja seetõttu otsustas ta oma uue sööklasõbranna trikki ka sotsiaalmeedias jagada. 

Vaata videot – kas sina oled seda juba varem proovinud?

PÄEVATOIMETAJA

+372 666 2126
merle.luik@naisteleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 22 33
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee