Horoskoop

AVESTA 8. märts | Tee kõike, mis sulle meeldib, sest see on sinu päev! 

Kai Tamm, 8. märts 2019, 07:00
 Pixabay
Tänase päeva märksõna on suur tühjus. Tee kõike, mis sulle meeldib, sest see on sinu päev ja seda enam, et naistepäev! See on kerguse ja rõõmu, teadvuse vabanemise, armastuse ja heade algatuste päev, mis avab sulle tee, kui oled teinud oma valiku. Lõika juukseid ja küüsi, sest täna sümboliseerib see tegevus uut eluetappi. Puhasta oma mõtted, vabane tüütutest ideedest, ületa sisemised hirmud ning piirangud.

Kell 8.01 algav kuutsükli 3.päev nõuab läbimõeldud tegutsemist. Passiivsed inimesed on kergesti haavatavad ning hästi läheb vaid aktiivsetel ja hakkajatel inimestel. Ära kuula haletsejaid vaid otsi õigeid kaaslasi. Inimene, kes pole võitlejahingega ei kasuta küllaldaselt oma energiat ja see pöördub tema enese vastu.

Päeva märgid:

Kui leiad kollasest metallist eseme, siis laheneb segane olukord. Kui kaotad nööbi või midagi muud riietusesemete küljest, siis vabaned halbadest tutvustest ning millestki liigsest. Kui tolm satub ninna ning paneb aevastama, ripsmekarv või puru satub silma, siis on tegu pettuse või vale orientatsiooniga. Tänase ja homse päikesetõusu vahel on hea, kui sa üldse und ei näinud. Kui nägid neid palju oled valel teel ja tõest kaugel. Kui nägid kedagi lähedastest alasti, tähendab see sõprust ja abi.

Toit: Täna on soovitav süüa hapukaid toite, mis peavad olema kerged ja õhulised.

Soodsad värvid: hall ning luitunud ja kaitsevärvi toonid.

Ebasoodsad värvid: musta-valge kombinatsioon ja kirevad toonid.

PÄEVATOIMETAJA

+372 666 2126
merle.luik@naisteleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 22 33
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee