Horoskoop

AVESTA 9. märts | Ära allu provokatsioonidele ning tõrju eemale kõik ebasoovitavad kontaktid (1)

Kai Tamm, 9. märts 2019, 07:00
 Pixabay
Täna on kriitiline Päikese päev, mille märksõnad on usk ja südametunnistus. See on raske igapäevase töö päev. Kõike tuleb teha plaani järgi ning uusi asju ei alustata. Ära allu provokatsioonidele ning tõrju eemale kõik ebasoovitavad kontaktid. Mida puhtam on sinu südametunnistus, seda kergem on see päev.

Kell 8.12 algav kuutsükli 4. päev soodustab aktiivset infovahetust, kuid nõuab teadlikku valikut hea ja kurja vahel. Sest ka päeva sümbol on hea ja kurja tundmise puu ning seda päeva peetakse inimese pattulangemise päevaks. Enne otsuste vastuvõtmist tuleb neid põhjalikult vaagida, et need otsused ei põhjustaks kellelegi kurja ega kahju.

Päeva märgid: Heaks märgiks on pidev vajadus tualetti minna või iiveldus ja soov näpud kurku panna, mida siis tuleks ka teha, sest need märgid tähendavad, et oled puhastumise teel ja kõik mustus lahkub sinust. Hea, kui sa tänase ja homse päikesetõusu vahel üldse und ei näinud. Ainus hea unenägu on vihma käes olemine, sest see on puhastumise märk. Kuid täna võib homseks unenägu tellida. Selleks tuleb poolest päevast mitte süüa ja enne loojangut mitte magama heita. Mida vähem täna sööd, seda kirkam on unenägu.

Toit: Kui võimalik, siis tee täna veepäev. Kui paastuda ei soovi, siis sobivad soolased piimatoidud, pannkoogid, kohupiim, leib.

Soodsad värvid: valge ning musta ja punase või mürkrohelise ja kollase kombinatsioonid.

Ebasoodsad värvid: hall, pruun ja violetne.

PÄEVATOIMETAJA

+372 666 2126
merle.luik@naisteleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 22 33
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee