Horoskoop

AVETSA 10. märts | Premeeritakse neid, kes on helded, lahked ja suuremeelsed (4)

Kai Tamm, 10. märts 2019, 07:00
 Pixabay
Tänane Päikese päev on pühendatud taevasele tõele õiglusele ning ustavusele. Päev on seotud puhtast südametunnistusest tuleneva harmoonia ning rahuga. Päeva teine sümbol on jõukus, autasu ja õnnistus. Nendega premeeritakse neid, kes on helded, lahked ja suuremeelsed ning kes teisi nende puuduses või hädas omakasupüüdmatult aitavad. Tee heategu ja see tuleb sulle tagasi mitmekordselt. Sama juhtub ka halvaga.

Kell 8.24 algav kuutsükli 5.päev seab esikohale truuduse oma tõekspidamistele ning oskuse vastu seista negatiivsetele mõtetele ning hoiakutele. See päev sobib hästi vastuseisuks ahvatlustele ja selleks tuleb neid endale teadvustada, aga mitte lasta end peibutada välisel säral ja/või uudsusel.

Päeva märgid: Kui majas puhkeb õitsele mõni lill või kingitakse sulle potilill, siis on oodata õnne ja rõõmu. Väiksemad raha või asjade kaotused on vabanemine halvast karmast. Ühtegi leitud asja pole soovitav üles võtta, kuna sellega võtad endale võõra karma. Kui miski koju ununes, on see halb märk. Kui võimalik, palu see asi kellelgi ära tuua. On oluline, et sa üle oma korteri või maja läve ei astuks. Tänase ja homse päikesetõusu vahel nähtud unenägudest täituvad vaid konkreetsed. Mida kirkam oli uni, seda kiiremini täitub.

Toit: Soovitav on juua palju piima, süüa porgandit, seeni, meega kohupiima, võiga putrusid.

Soodsad värvid: valge, kollane, roosa.

Ebasoodsad värvid: must, sinine ja pruun.

PÄEVATOIMETAJA

+372 666 2126
merle.luik@naisteleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 22 33
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee