Horoskoop

AVESTA 11. märts | Tänane päev on pühendatud õiglase varanduse õitsengule 

Kai Tamm, 11. märts 2019, 07:00
 Pixabay
Tänane päev on pühendatud õiglase varanduse õitsengule. Kui saad täna juhuslikult raha, siis oled oma eelnevate tegudega ära teeninud õnnistuse ning edaspidi muutub sinu elu paremaks ja külluslikumaks. Tegele maiste asjadega, säilita rahu ja korda.

Kell 8.37 algav kuutsükli 6. päev on kosmilise armastuseenergia omastamise päev. Ülemistes hingamisteedes ja kopsude ülemises osas toimub kosmilise energia transformatsiooni protsess. Selleks tuleb aga õue minna ja nägu taeva poole hingata nina kaudu sügavalt sisse ja suu kaudu välja. Ole kaasinimeste suhtes mõistev ja andestav ning ära tõsta tühjast tüli, sest kahju kannatab sinu eeterkeha. See on maagiline päev, mil võib tunda telepaatilisi kontakte ning ennustused ja unenäod on tõesed.

Päeva märgid: Kui hommikul kukub miski maha või kaob, siis lased täna mingi võimaluse mööda. Kui leiad sõrmuse, vääriskivi, ilusa kivi, siis saad partneri ja peatselt asute soodsale koostööle. Kui raha kukub käest või tuul viib selle ära, siis on karta õnnetust ja kurbust. Tänase ja homse päikesetõusu vahel on hea kui nägid palju unenägusid, sest need kõik on seotud varandusega. Kui nägid unes mäge, siis on saabumas edu.

Toit: Kasulikud on kõik piimatooted, pirukad, küpsised, kuid kes suudab, sellel on väga kasulik dieeti pidada.

Riietus: Kanna ehteid ja sõrmuseid, sest täna peavad naised olema väga ilusad.

Soodsad värvid: kuldne, valge, oranž ja bordoopunane.

Ebasoodsad värvid: must, sinine ja lilla.

PÄEVATOIMETAJA

+372 666 2126
merle.luik@naisteleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 22 33
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee