Müstika

AVESTA 12. märts | Püüa täna vaadata taevasse nii palju kui võimalik (1)

Kai Tamm, 12. märts 2019, 07:00
Foto: Pixabay
Tänase päeva märksõna on taevas ja tema valitseja on Asman, taevaste võtmete vardja ning see on kosmiline avatud uste päev. Püüa täna vaadata taevasse nii palju kui võimalik, sest sul on võimalik näha taevaseid märke, endeid või midagi veelgi huvitavamat. Puhasta oma mõtted risust, sest uued ja kasulikud ideed saavad tulla siis, kui selleks on piisavalt ruumi.

Kell 8.53 algav kuutsükli 7. päev ei soosi uute asjade alustamist. See on sõnamaagia päev ja seepärast tuleb hoolega jälgida, mida räägid. Kui oled rahutu ja muretsed, siis sellega aheldad end nende põhjuste külge. Mingil juhul ei tohi valetada. Ei tohi lõigata juukseid, rikkuda raamatuid, rebida katki kirju ega muid pabereid. Kasulik on lugeda palveid ja laulda mantraid ning suhelda loodusvaimudega.

Päeva märgid: Heaks endeks on leida võtmed, mis tähendab maja omandamist või edukat reisi. Võtme purunemine või kaotus tähistab koduga seotud raskusi. Kuhugi kinnijäämine, takerdumine viitab kellegi halvale mõjule sinu üle. Kui tänase ja homse päikesetõusu vahel nägid unes, et avasid uksi või sisenesid majja, siis algab sinu elus uus periood.

Toit: Toiduvalmistamiseks ei ole tänane päev soodne Tuleb süüa eelnevalt valmistatud toitu. See peab olema mitmekesine, õhuline, kerge ja soovitavalt vedel.

Riietus: Pole soovitav end jumestada ega kanda ehteid: ole võimalikult loomulik ja ehe.

Soodsad värvid: helesinine, kuldne ja punane.

Ebasoodsad värvid: roheline ja pruun.