Horoskoop

AVESTA 13. märts | Kui tunned energiatõusu või sul veab ootamatult, siis on see märk, et sind ahvatlevad pimeduse jõud 

Kai Tamm, 13. märts 2019, 07:00
 
Täna on kriitiline maa saladuste päev, mille valitseja on Zam, linnade ja asulate kaitsja ning soosija. Ideaalvariant on täna tunda tühjust ja emotsioonitust. Kui tunned energiatõusu või sul veab ootamatult, siis on see märk, et sind ahvatlevad pimeduse jõud. Pidev raskustunne või tunne, et oled räpane ja tahad end pesta on hea märk ja tähendab, et sinus toimib kaitse täna ründavate maapõuest lahti pääsenud saatanlike energiate eest.

Kuutsükli 8. päev manitseb ettevaatusele partnerlussuhetes ning olema vaoshoitud, ettenägelik ning mõistlik. See on südametunnistuse puhastamise ning puhastumise päev. Vanad ja pooleliolevad tööd võivad nõuda palju jõudu ja aega nii et kui kannatab, siis lükka veel veidi edasi.

Päeva märgid: Kui leiad peenraha, siis on oodata heaolu ja edu. Kui sind mitu korda nimepidi hüütakse või kui ainult näis, et hüüti, siis saad abi kaitseinglilt. Kui sinu all laguneb miski: trepiastmed, põrand, voodi vms., siis viitab see salavaenlasele, kes on sind neednud või kaetanud. Tänase ja homse päikesetõusu vahel nähtud unenägudest on tähenduslikud vaid košmaarsed ja konkreetsed unenäod, mida nägid päikesetõusul. Kui nägid unes, et lendasid maa kohal või kuulsid oma nime, siis on loota kaitset ja edu.

Toit: Täna võib süüa kõike peale soojavereliste liha ja verega tehtud toitude. Toit peab olema ühel toidukorral ühte tüüpi.

Soodsad värvid: must, tumesinine ja pruun.

Ebasoodsad värvid: oranž ja punane.

PÄEVATOIMETAJA

+372 666 2126
merle.luik@naisteleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 22 33
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee