Horoskoop

AVESTA 14. märts | Puhasta oma mõtteid ja teadvust negatiivsetest hoiakutest ja madalatest kavatsustest (2)

Kai Tamm, 14. märts 2019, 07:00
Foto: Pixabay
Tänase päeva valitseja on Manthra Spenta, Püha Sõna, mille abil loodi maailm. Seega tuleb pöörata erilist tähelepanu oma sõnadele. Päeva motoks võiks olla: “Mida palud, seda saad.“ Loe palveid, mille võid ise kokku panna, et need oleksid siirad ja tuleksid südamest. Ära unusta, et aarialaste tähtsaimad omadused olid headus ja õilsus ning kui palud abi teistele, siis ei unustata sindki.

Kell 9.46 algab kuutsükli 9.päev, saatanlik nägemuste päev. Puhasta oma mõtteid ja teadvust negatiivsetest hoiakutest ja madalatest kavatsustest. Samuti tuleb puhastada oma kodu negatiivsetest energiatest. Ära lase end heidutada halbadel unenägudel ega nägemustel, sest need on astraalilmast pealetungiv mustus, mis püüab haarata sind enda võrku.

Päeva märgid:

Kui leiad nahkeseme, siis saad abi. Tugev tuul selja tagant näitab, et oled õigel teel. Kui muusika saadab sind pealetükkivalt kogu päeva, siis oled kõrgemate jõudude kaitse all ja sind ootavad tulevikus tähelepanuväärsed muutused. Tänase ja homse päikesetõusu vahel nähtud unenäod on tõesed kui kuulsid unes hääli ja neid tõlgendatakse otse.

Toit:

Kasulik on süüa köögiviljasuppe, õliga valmistatud salateid, kapsa ja porgandi pirukaid, värsket kapsast. Hea päev paastumiseks.

Soodsad värvid: kuldne, kollane, helelilla ning muud kirevad ja erksad toonid.

Ebasoodsad värvid: ühetoonilised ja tumedad, pruunid ja rohelised.

TOIMETAJA

+372 5199 3733
jaane.tomps@naisteleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 22 33
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee