Horoskoop

AVESTA 15. märts | Tänane päev on pühendatud igavesele valgusele, mis saabub siis, kui võidetud on pimedusejõud (1)

Kai Tamm, 15. märts 2019, 07:00
 Pixabay
Tänane päev on pühendatud igavesele valgusele, mis saabub siis, kui võidetud on pimedusejõud. See on mõtete materialiseerumise päev, sestap jälgi oma mõtteid, räägi vähem ning suhtu kõigesse tõsiselt, sest päev kujuneb vastavalt sinu mõtetele. See on hea aeg palveteks ja kadunute mälestamiseks. Lõppemas on taas üks aastaring ning siin tasub seisatuda, vaadata tagasi ning teha kokkuvõtteid. Ees on veel viis rasket range vaimse ja füüsilise paastu päeva, kuid pärast neid algab uus aasta oma uute võimaluste ja väljakutsetega.

Kella 10.30 algav kuutsükli 10. päev soosib puhkamist ja enesevaatlust süvatasandil. See on ettetunnetuse, kuid ka mineviku ja algallika tunnetuse päev. Hea on kuulata veevulinat, sest see võib sind viia ajas tagasi ja näidata karmaliste probleemide olemust.

Päeva märgid:

Kui sinu kell jääb täna juhuslikult seisma, siis tähendab see halva perioodi lõppu sinu elus ning toimub üleminek teisele tasandile. Lihtsalt ilusa või vääriskivi leidmine toob õnne, toetust ja abi. Tänase ja homse päikesetõusu vahel nähtud unenägudest on tähenduslikud vaid eredad ja kirkad unenäod, mille peale ärkasid ja mida lõpuni mäletad. Kui nägid unes mägesid, kive või kuhugi ronimist, siis tähistab see takistusi, piiranguid, möödalaskmisi.

Toit:

Kasulik on süüa piimatoite, eriti hapupiimatooteid: kohupiima, jogurtit, keefiri.

Soodsad värvid: kõik peale musta.

PÄEVATOIMETAJA

+372 666 2126
merle.luik@naisteleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 22 33
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee